Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022) |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| 01||[[Ħal-Lija]]||[[Soċjeta' Mużikali Każin Banda San Pio X Ħal Lija]]|| || ||Marċi Brijużi | | 01||[[Ħal-Lija]]||[[Soċjeta' Mużikali Każin Banda San Pio X Ħal Lija]]|| || ||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Ħal | | 01||[[Ħal-Luqa]]||[[Soċjeta Filarmonika L-Unjoni A.D. 1880]]||[[Marċi Brijużi - 2022]]|| ||Marċi Brijużi | ||
|- | |||
| 01||[[Sliema]]||[[Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta]]||[[35 Sena (1987-2022)]]|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01||[[Sliema]]||Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema)||[[Marċi Brijużi - 2022]]| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01||[[Ħal Tarxien]]||[[Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862]]||[[160 Sena - 1862-2022 Ġrajjietna 'l Quddiem]]|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01||[[Valletta]]||[[ Soċjeta Filarmonika King's Own]]||[[Band Marches Vol.16]]|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01||[[L-Imsida]]||[[Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida]]||[[Marċi Brijużi Ġodda u mill-Arkivju ta' L-Għaqda Melita, Banda San Ġużepp Msida A.D. 1922]]|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01|| || || || ||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
| 01|| || || || ||Marċi Brijużi | | 01|| || || || ||Marċi Brijużi | ||
Line 16: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| 01|| || || || ||Marċi Brijużi | | 01|| || || || ||Marċi Brijużi | ||
|- | |||
| 01||[[Iż-Żejtun]]||[[Għaqda Banda Żejtun]]||[[Marċi Brijużi - 2022]]|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 23: | Line 37: | ||
! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of Cd's !! Date Issue !! Type | ! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of Cd's !! Date Issue !! Type | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]||[[Marċi Funebri - 2022]]|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 01||[[Il-Kalkara]]||[[Circolo San Giuseppe Filarmonika Sagra Familja]]||[[Hora Mortid]]|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 01||[[Ħamrun]]||[[Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni]]||[[Omm Imnikkta - Marċi Funebri - 2022]]|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 01||[[Mġarr]]||[[Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]]||[[In Manus Tuas - Sett ta' Marċi Funebri - 2022]]|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 01||[[L-Imsida]]||[[Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida]]||[[Marċi Brijużi Ġodda u mill-Arkivju ta' L-Għaqda Melita, Banda San Ġużepp Msida A.D. 1922]]|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 01||[[ ]]||[[]]||[[Marċi Funebri - 2022]]|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 01||[[ ]]||[[]]||[[Marċi Funebri - 2022]]|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 01||[[Ħaż-Żabbar]]||[[Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||[[Ego Sum MMXXII - Marċi Funebri - 2022]]|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 30: | Line 62: | ||
! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of USB's !! Date Issue !! Type | ! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of USB's !! Date Issue !! Type | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]||Marċi Brijużi (1985)|| ||Marċi Brijużi | | 01||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]||Marċi Brijużi (1985) (2022)|| ||Marċi Brijużi | ||
|- | |||
| 02||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Brijużi (1996) (2022)|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 03||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Brijużi (1997)| (2022)| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
| | | 04||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Brijużi (1998) (2022)|| ||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| | | 05||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Brijużi (2000)| (2022)| ||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| | |||
| 01||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]||Marċi Funebri (1985)|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |- | ||
| | | 02||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Funebri (1992)|| ||Marċi Funebri | ||
|- | |||
| 03||[[Birgu]]||[[Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu]]|||Marċi Funebri (1997)|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |- | ||
Line 45: | Line 86: | ||
| 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.2)(1988)|| ||Marċi Funebri | | 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.2)(1988)|| ||Marċi Funebri | ||
|- | |- | ||
| 0||[[Ħal-Qormi]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.3)(1990)|| ||Marċi Funebri | | 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.3)(1990)|| ||Marċi Funebri | ||
|- | |- | ||
| 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.4)(1992)|| ||Marċi Funebri | | 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.4)(1992)|| ||Marċi Funebri | ||
Line 51: | Line 92: | ||
| 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.5)(1994)|| ||Marċi Funebri | | 0||[[Ħal-Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi]] ||Marċi Funebri (Vol.5)(1994)|| ||Marċi Funebri | ||
|- | |- | ||
| 0||[[ | | 0||[[ ]]|| || || ||Marċi Funebri | ||
|- | |||
| 0||[[ ]]|| || || ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 0||[[ ]]|| || || ||Marċi Funebri | |||
|- | |- | ||
| 0||[[ ]]|| || || ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 0||[[ ]]|| || || ||Marċi Funebri | |||
|- | |||
|} | |} | ||
==Innijiet== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of Cd's !! Date Issue !! Type | |||
|- | |||
| 01||[[Mġarr]]||[[Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]]||[[L-Innijiet ta' Santa Marija - F'għeluq il-125 sena mill-kompożiżjoni tal-Ewwel Innu ODel Cielo Regina POssente 1897-2022]]|| ||Innijiet | |||
|- | |||
| 02||[[Mġarr]]||[[Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]]||[[Marċi Proċessjonali - 2022]]|| ||Marċi Proċessjonali | |||
|- | |||
|} | |||
Revision as of 05:24, 18 April 2023
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2023.
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Balzan | Każin Banda San Gabriel Ħal Balzan | Marċi Brijużi | ||
01 | Ħal-Lija | Soċjeta' Mużikali Każin Banda San Pio X Ħal Lija | Marċi Brijużi | ||
01 | Ħal-Luqa | Soċjeta Filarmonika L-Unjoni A.D. 1880 | Marċi Brijużi - 2022 | Marċi Brijużi | |
01 | Sliema | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | 35 Sena (1987-2022) | Marċi Brijużi | |
01 | Sliema | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Marċi Brijużi - 2022| | Marċi Brijużi | |
01 | Ħal Tarxien | Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862 | 160 Sena - 1862-2022 Ġrajjietna 'l Quddiem | Marċi Brijużi | |
01 | Valletta | [[ Soċjeta Filarmonika King's Own]] | Band Marches Vol.16 | Marċi Brijużi | |
01 | L-Imsida | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Marċi Brijużi Ġodda u mill-Arkivju ta' L-Għaqda Melita, Banda San Ġużepp Msida A.D. 1922 | Marċi Brijużi | |
01 | Marċi Brijużi | ||||
01 | Marċi Brijużi | ||||
01 | Marċi Brijużi | ||||
01 | Marċi Brijużi | ||||
01 | Iż-Żejtun | Għaqda Banda Żejtun | Marċi Brijużi - 2022 | Marċi Brijużi |
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Funebri - 2022 | Marċi Funebri | |
01 | Il-Kalkara | Circolo San Giuseppe Filarmonika Sagra Familja | Hora Mortid | Marċi Funebri | |
01 | Ħamrun | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Omm Imnikkta - Marċi Funebri - 2022 | Marċi Funebri | |
01 | Mġarr | Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | In Manus Tuas - Sett ta' Marċi Funebri - 2022 | Marċi Funebri | |
01 | L-Imsida | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Marċi Brijużi Ġodda u mill-Arkivju ta' L-Għaqda Melita, Banda San Ġużepp Msida A.D. 1922 | Marċi Brijużi | |
01 | [[ ]] | [[]] | Marċi Funebri - 2022 | Marċi Funebri | |
01 | [[ ]] | [[]] | Marċi Funebri - 2022 | Marċi Funebri | |
01 | Ħaż-Żabbar | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | Ego Sum MMXXII - Marċi Funebri - 2022 | Marċi Funebri |
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of USB's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1985) (2022) | Marċi Brijużi | |
02 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1996) (2022) | Marċi Brijużi | |
03 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1997)| (2022)| | Marċi Brijużi | |
04 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (1998) (2022) | Marċi Brijużi | |
05 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Brijużi (2000)| (2022)| | Marċi Brijużi | |
01 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Funebri (1985) | Marċi Funebri | |
02 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Funebri (1992) | Marċi Funebri | |
03 | Birgu | Soċjeta' Mużikali San Lawrenz Birgu | Marċi Funebri (1997) | Marċi Funebri | |
0 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.1)(1986) | Marċi Funebri | |
0 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.2)(1988) | Marċi Funebri | |
0 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.3)(1990) | Marċi Funebri | |
0 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.4)(1992) | Marċi Funebri | |
0 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri Ħal Qormi | Marċi Funebri (Vol.5)(1994) | Marċi Funebri | |
0 | [[ ]] | Marċi Funebri | |||
0 | [[ ]] | Marċi Funebri | |||
0 | [[ ]] | Marċi Funebri | |||
0 | [[ ]] | Marċi Funebri | |||
0 | [[ ]] | Marċi Funebri |
Innijiet
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Mġarr | Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | L-Innijiet ta' Santa Marija - F'għeluq il-125 sena mill-kompożiżjoni tal-Ewwel Innu ODel Cielo Regina POssente 1897-2022 | Innijiet | |
02 | Mġarr | Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | Marċi Proċessjonali - 2022 | Marċi Proċessjonali |
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|