Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa tal-Madonna tal-Grazzji 1998 - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1998)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa tal-Madonna tal-Grazzji 1998 - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1998)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa tal-Madonna tal-Grazzji 1998 - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1998)) |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja||[[Lorenzo Galea]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1998 | |||
|- | |||
| 02||Edmar||[[Charles Wallace Suda]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 03||Mikailos||[[David Agius (bandmaster)]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 04||Fergħa Nisa (Ħmistax Anniversarju)||[[Lawrence Bonnici]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 05||Lady Of Spain||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 06||From Zero to Hero||[[David Pisani]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 07||Kummissjoni Żgħażagħ Bajdisti (L-Għaxar Anniversarju)||[[Dennis Camilleri]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 08||Ċensinu||[[Kevin Abela]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||L-Arma l-Ġdida||[[Ronnie Pisani]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 10||Angelique||[[Anthony Buttigieg]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 11||Baħar ta' Nies||[[Francis Zammit]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 12||I-Bandiera l-Ġdida||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 13||Tikleldan||[[Michael Bugelli]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 14||Uhuru||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 15||Knisja Santwarju Żabbar||[[Angelo Pullicino]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 16||Ċentinarju||Ronnie Pisani||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
| 17||Innu tal-Banda San Mikiel||[[Antonio Micallef]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1998 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]] |
Latest revision as of 08:50, 26 March 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja | Lorenzo Galea | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
02 | Edmar | Charles Wallace Suda | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
03 | Mikailos | David Agius (bandmaster) | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
04 | Fergħa Nisa (Ħmistax Anniversarju) | Lawrence Bonnici | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
05 | Lady Of Spain | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
06 | From Zero to Hero | David Pisani | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
07 | Kummissjoni Żgħażagħ Bajdisti (L-Għaxar Anniversarju) | Dennis Camilleri | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
08 | Ċensinu | Kevin Abela | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
Side 'B' | ||||||
09 | L-Arma l-Ġdida | Ronnie Pisani | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
10 | Angelique | Anthony Buttigieg | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
11 | Baħar ta' Nies | Francis Zammit | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
12 | I-Bandiera l-Ġdida | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
13 | Tikleldan | Michael Bugelli | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
14 | Uhuru | Adeodato Gatt | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
15 | Knisja Santwarju Żabbar | Angelo Pullicino | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
16 | Ċentinarju | Ronnie Pisani | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |
17 | Innu tal-Banda San Mikiel | Antonio Micallef | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1998 |