Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Popolari - Ftuħ Uffiċjali tal-Każin 15 ta' Lulju, 2006 - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2006)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Popolari - Ftuħ Uffiċjali tal-Każin 15 ta' Lulju, 2006 - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2006)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Popolari - Ftuħ Uffiċjali tal-Każin 15 ta' Lulju, 2006 - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2006)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Reġina tal-Karmelu||[[Angelo Pullicino]]||[[Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq]]||[[Sala F . Bugeja]], [[Żurrieq]]||[[Vanni Farrugia]]||2006 | |||
|- | |||
| 02||Kola ta' Marinton||[[Alfred Farrugia (bandmaster)]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 03||Il-Każin il-Ġdid||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 04||Mater Carmeli||[[John Tanti]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 05||Bonpacello||[[Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 06||Fuentes Musicales (20th July 2005)||[[Anthony Camilleri||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 07||Festa Grandjuża||[[Vitor Galea]] Arr. Alfred Farrugia||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 08||Ta' Wenza||[[Brian Bugeja]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 09||Inauguration||[[Mauro Farrugia]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 10||Tagħna f'Tagħna||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 11||Nadine u Claudia||[[George Gambin]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 12||Semper Victor||Emmanuel Bugeja||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 13||El Goleador||Alfred Farrugia||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 14||Omaggio Alla Banda Queen Victoria||Emmanuel Bugeja||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:23, 21 January 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Reġina tal-Karmelu | Angelo Pullicino | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F . Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
02 | Kola ta' Marinton | Alfred Farrugia (bandmaster) | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
03 | Il-Każin il-Ġdid | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
04 | Mater Carmeli | John Tanti | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
05 | Bonpacello | Vincenzo Ciappara | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
06 | Fuentes Musicales (20th July 2005) | [[Anthony Camilleri | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
07 | Festa Grandjuża | Vitor Galea Arr. Alfred Farrugia | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
08 | Ta' Wenza | Brian Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
09 | Inauguration | Mauro Farrugia | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
10 | Tagħna f'Tagħna | Andrew Coleiro | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
11 | Nadine u Claudia | George Gambin | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
12 | Semper Victor | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
13 | El Goleador | Alfred Farrugia | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |
14 | Omaggio Alla Banda Queen Victoria | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2006 |