Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1992)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1992)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1992)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja||[[Lorenzo Galea]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1992 | |||
|- | |||
| 02||Claudani||[[Charles Wallace Suda]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 03||Shakyra||[[Michael Bugelli]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 04||Green Banner||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 05||Champions Tal-Gara Mużikali 1989, 1990 u 1991||[[Silvio Vella]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 06||L-Istendard il-Ġdid||[[P Spiteri]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| ||Lil Dun Kalċidon Vassalo||[[Alfred Farrugia]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| ||The Lilywhites||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Quabalus||[[David Agius]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 08||King Of Kings||[[Archbald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 09||Glorious City||[[Paul Schembri]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 10||Santwarju Maestus||Arhibald Mizzi||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 11||Madonna ta' l-Assedju||[[Vincent Farrugia]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 12||Il-Kbar tal-Misraħ||[[Emmanuel Spagnol]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
| 13||Tal-Grazzja 1992||Paul Schembri||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1992 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:37, 30 December 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja | Lorenzo Galea | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
02 | Claudani | Charles Wallace Suda | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
03 | Shakyra | Michael Bugelli | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
04 | Green Banner | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
05 | Champions Tal-Gara Mużikali 1989, 1990 u 1991 | Silvio Vella | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
06 | L-Istendard il-Ġdid | P Spiteri | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
Lil Dun Kalċidon Vassalo | Alfred Farrugia | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 | |
The Lilywhites | Anthony Aquilina | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 | |
Side 'B' | ||||||
07 | Quabalus | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
08 | King Of Kings | Archbald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
09 | Glorious City | Paul Schembri | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
10 | Santwarju Maestus | Arhibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
11 | Madonna ta' l-Assedju | Vincent Farrugia | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
12 | Il-Kbar tal-Misraħ | Emmanuel Spagnol | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |
13 | Tal-Grazzja 1992 | Paul Schembri | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1992 |