Difference between revisions of "Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura - F'Għeluq l-10 Snin tas-Soċjeta - (1985 -1995) - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 04) (1995)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura - F'Għeluq l-10 Snin tas-Soċjeta - (1985 -1995) - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 04) (1995)) |
(Arranged Page: Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura - F'Għeluq l-10 Snin tas-Soċjeta - (1985 -1995) - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 04) (1995)) |
||
(7 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima lill-Madonna||[[Anthony Cassar]]||[[Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||1995 | |||
|- | |||
| 02||30 Sena Parroċċa||[[Carmelo Vella]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 03||Għeluq l-10 Snin tal-banda ||[[Vincent Bonnici]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 04||10 Snin President||[[Raymond Fenech]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 05||Johann M||[[Joseph Sammut]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 06||Tulip||[[Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Teston||Carmelo Vella||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 08||Joe Mar||Raymond Fenech||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 09||Ariana||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 10||Ġawjra tal-Karmeli||Anthony Cassar||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 11||Pageant||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda Madonna tal-Karmelu||Saviour Portelli||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1995 | |||
|- | |||
|} | |||
[[File:Marċi Brijuzi - Banda Tal-Karmnu Fgura - F'Għeluq l-10 Snin tas-Soċjeta - (1985 -1995) - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 04) (1995) cassette jacket.jpg|800px|frameless|center]] | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)]] | |||
[[Category:1995 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 17:56, 7 February 2024
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima lill-Madonna | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
02 | 30 Sena Parroċċa | Carmelo Vella | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
03 | Għeluq l-10 Snin tal-banda | Vincent Bonnici | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
04 | 10 Snin President | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
05 | Johann M | Joseph Sammut | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
06 | Tulip | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
Side 'B' | ||||||
07 | Teston | Carmelo Vella | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
08 | Joe Mar | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
09 | Ariana | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
10 | Ġawjra tal-Karmeli | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
11 | Pageant | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1995 |
12 | Innu tal-Banda Madonna tal-Karmelu | Saviour Portelli | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |