Difference between revisions of "Marċi Brijużi Festa San Ġorġ Megalomarti (Vol.7)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Marċi Brijużi Festa San Ġorġ Megalomarti (Vol.7)) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi Festa San Ġorġ Megalomarti (Vol.7)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01|| | | 01||Innu Popolari||Mro. [[Ġiuseppe Camilleri]]||Boffa Studio||[[Joe Boffa]]||2000 | ||
|- | |- | ||
| 02|| | | 02||Żgħażagħ Stillieri 2000||Mro. [[Andrew Calleja]] Chev.||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | ||
|- | |- | ||
| 03|| | | 03||Prima Klassi||Mro. [[Andrew Coleiro]]||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | ||
|- | |- | ||
| 04|| | | 04||Il-Bożin||Maġ [[Anthony Aquilina]]||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | ||
|- | |||
| 05||Il-Millennju||Mro. [[J Grech]]||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | |||
|- | |- | ||
| '''Side 'B'''' | | '''Side 'B'''' | ||
|- | |- | ||
| | | 06||Aniċi 2000||Mro. [[V.Buhagiar]]||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | ||
|- | |||
| 07||23 t'April, 1988||Mro.[[Emmanuel Bugeja]]||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | |||
|- | |||
| 08||Qawwa Aniċjana||Mro. [[John J. Pace]]||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | |||
|- | |- | ||
| | | 09||Ġawhra Ġorġjana||Mro. [[L Borg]]||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | ||
|- | |- | ||
| | | 10||L-Eroj tal-Kappadoċja||Mro. [[David Agius (Vol.7)|David Agius]]||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | ||
|- | |- | ||
| | | 11||Salette||Mro. [[Vincenzo Ciappara]]||Boffa Studio||Joe Boffa||2000 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 15:45, 5 April 2019
Marċi Funebri Mill-Banda Aniċi ta' Ħal-Qormi (Vol. 07)
Side 'A' | |||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari | Mro. Ġiuseppe Camilleri | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
02 | Żgħażagħ Stillieri 2000 | Mro. Andrew Calleja Chev. | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
03 | Prima Klassi | Mro. Andrew Coleiro | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
04 | Il-Bożin | Maġ Anthony Aquilina | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
05 | Il-Millennju | Mro. J Grech | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
Side 'B' | |||||
06 | Aniċi 2000 | Mro. V.Buhagiar | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
07 | 23 t'April, 1988 | Mro.Emmanuel Bugeja | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
08 | Qawwa Aniċjana | Mro. John J. Pace | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
09 | Ġawhra Ġorġjana | Mro. L Borg | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
10 | L-Eroj tal-Kappadoċja | Mro. David Agius | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |
11 | Salette | Mro. Vincenzo Ciappara | Boffa Studio | Joe Boffa | 2000 |