Difference between revisions of "Marċi Brijjużi - Marċi Brijużi - Cd.No.1. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2006)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Marċi Brijjużi - Marċi Brijużi - Cd.No.1. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2006)) |
(Arranged Page: Marċi Brijjużi - Marċi Brijużi - Cd.No.1. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2006)) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| 15||Mr.Nipsnovak||Mro. Joseph Vella||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | | 15||Mr.Nipsnovak||Mro. Joseph Vella||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
'''Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Cd.No.2. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant'Elena, Birkirkara (2006)''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01|| ||[[Mro. Raymond Sciberras]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Vanni Farrugia]]||2006 | |||
|- | |||
| 02||Inno Marcia a Sant'Elena||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 03||It-18 ta' Awwissu||[[Mro. Chev. Ġiuseppi Busuttil]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 04||Imperatriċi Augusta||[[Mro. Ġiuseppi Camilleri]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 05||Nobilissima Femmina||[[Fr. David Azzopardi]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 06||In Hoc Signo Vinces||Mro. Chev. Ġiuseppi Busuttil||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 07||Innu Marcia Sant'Elena 1985||[[Mro. Clemente Sciberras]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 08||San Costantino||[[Mro. Joseph Vella]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 09||Omaggio all' Imperatrice di Roma||[[Mro. Charles Mizzi]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 10||Reġina ta' Birkirkara||Mro. Ġiuseppi Camilleri||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 11|| La Gloria di Elena||[[Mro. Salvatore Mallia]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 12||Innu lil Ġawhra ta' Birkirkara||Mro. Charles Mizzi||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 13||Innu tal-Banda Sant'Elena||Mro. Chev. Ġiuseppe Busuttil||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 12:44, 27 August 2019
Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Cd.No.1. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant'Elena, Birkirkara (2006)
Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Cd.No.2. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant'Elena, Birkirkara (2006)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marc Sant'Elena | Mro. John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
02 | Kumm.Armar u Żgħażagħ Elenjani | Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
03 | Meltru | Mro. David Agius | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
04 | Ġużeppi | Mro. Charles Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
05 | Ta' Pina | Mro. Tony Carbonaro | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
06 | Ħbieb ta' Veru | Mro. Joseph Lia | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
07 | Ta' Ġomu | Mro. John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
08 | Karmnu l-Gingell | Mro. Emanuel Bugeja | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
09 | Lara and Rosella | Mro. Raymond Zammit | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
10 | Stella | Mro Orazio Cachia | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
11 | Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena | Mro. Anġelo Pullicino | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
12 | Michelanġelo | Mro. Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
13 | 18th August 1956 | Mro. Chev. Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
14 | Żaren u Lieni tal-Awstralia | Mro. John Mamo | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
15 | Mr.Nipsnovak | Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Mro. Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 | |
02 | Inno Marcia a Sant'Elena | Mro. Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
03 | It-18 ta' Awwissu | Mro. Chev. Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
04 | Imperatriċi Augusta | Mro. Ġiuseppi Camilleri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
05 | Nobilissima Femmina | Fr. David Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
06 | In Hoc Signo Vinces | Mro. Chev. Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
07 | Innu Marcia Sant'Elena 1985 | Mro. Clemente Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
08 | San Costantino | Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
09 | Omaggio all' Imperatrice di Roma | Mro. Charles Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
10 | Reġina ta' Birkirkara | Mro. Ġiuseppi Camilleri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
11 | La Gloria di Elena | Mro. Salvatore Mallia | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
12 | Innu lil Ġawhra ta' Birkirkara | Mro. Charles Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
13 | Innu tal-Banda Sant'Elena | Mro. Chev. Ġiuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |