Difference between revisions of "Hymns - Innijiet - 50 Sena - Inkurunazzjoni tal-Madonna tal-Grazzja - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2001)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Hymns - Innijiet - 50 Sena - Inkurunazzjoni tal-Madonna tal-Grazzja - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2001)) |
(Arranged Page: Hymns - Innijiet - 50 Sena - Inkurunazzjoni tal-Madonna tal-Grazzja - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2001)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| ||Hymns - Innijiet - 50 Sena - Inkurunazzjoni tal-Madonna tal-Grazzja - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2001) (Cd.No.1) | |||
|- | |||
| No||Hymns||Composer||Productions||Recording Studios||Recording Engineer||Year | |||
|- | |||
| 01||Innu tal-Inkurunazzjoni lil Sidtna Marija Tal-Grazzja||[[Joseph Casapinta]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2001 | |||
|- | |||
| 02||Kantata B b Major||[[David Agius]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| ||fl-okkazzjoni tal-Ħamsin Sena mill-Inkurunazzjoni tal-Madonna tal-Grazzja|||||||||| | |||
|- | |||
|} | |||
* Versi: [[Karmenu Ellul Galea]] | |||
* Versi: Karmenu Ellul Galea | |||
* Vuċijiet: Tenur - [[Andrew Sapiano]] | |||
* Baritonu - [[Pio Dalli]] | |||
* Kor: [[Ilħna Ferrieħa]] immexxi minn||[[Sebastian Camilleri]] | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| ||Marches - 50 Sena - Inkurunazzjoni tal-Madonna tal-Grazzja - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2001) (Cd.No.2)|||||||||| | |||
|- | |||
| 01||Voices Of Heaven||[[Luigi Bongailas]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2001 | |||
|- | |||
| 02||Ir-Rebbieħa||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 03||Granada (Tal-Markis)||[[Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 04||Under The Heaven Moon||[[Philip Gatt]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 05||Carumba||[[Frans Ellul]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 06||Memorker Of Yore||[[Hector H. Dalli]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 07||Sons Of The Brave||Vincenzo Ciappara||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 08||Fev De Jole||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 20:50, 30 December 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
Hymns - Innijiet - 50 Sena - Inkurunazzjoni tal-Madonna tal-Grazzja - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2001) (Cd.No.1) | ||||||
No | Hymns | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu tal-Inkurunazzjoni lil Sidtna Marija Tal-Grazzja | Joseph Casapinta | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
02 | Kantata B b Major | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
fl-okkazzjoni tal-Ħamsin Sena mill-Inkurunazzjoni tal-Madonna tal-Grazzja |
- Versi: Karmenu Ellul Galea
- Versi: Karmenu Ellul Galea
- Vuċijiet: Tenur - Andrew Sapiano
- Baritonu - Pio Dalli
- Kor: Ilħna Ferrieħa immexxi minn||Sebastian Camilleri
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
Marches - 50 Sena - Inkurunazzjoni tal-Madonna tal-Grazzja - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2001) (Cd.No.2) | ||||||
01 | Voices Of Heaven | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
02 | Ir-Rebbieħa | Adeodato Gatt | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
03 | Granada (Tal-Markis) | Vincenzo Ciappara | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
04 | Under The Heaven Moon | Philip Gatt | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
05 | Carumba | Frans Ellul | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
06 | Memorker Of Yore | Hector H. Dalli | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
07 | Sons Of The Brave | Vincenzo Ciappara | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
08 | Fev De Jole | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |