Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - In Memoriam - F'għeluq il-150 sena - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2012) (Double CD)"
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "{| class="wikitable sortable" |-(Cd. No.1) | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' |- | 01||...") |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - In Memoriam - F'għeluq il-150 sena - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2012) (Double CD)) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Omaggio A Maria||[[Vincenti Bonnici]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[V & F Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2012 | |||
|- | |||
| 02||Pianto Eterno||[[P Quatrano]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 03||Mater Misericordiae||[[S Ellul]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 04||Tristezza||[[S Pucci]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 05||Vers Le Calvaire||[[Ġiuseppe Stivala]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 06||Poveri Morti Di Amba Alagi||[[A De Maria]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 07||In Memoria Di Moira Galea||[[Carmelo Vella]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 08||Dolore||[[R. Somma]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 09||Fil-Ġnien taż-Żebbuġ||[[Pawlu Vella]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 10||Mesto Ricordo||[[P Giannini]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 11||Poigram Grief||[[Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:56, 24 August 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | B'Tifkira tal-Kanonku Dun Ġużepp Bonello | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
02 | Mater Dolorosa | Mario Bartolucci | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
03 | Lama Sabachthani? | Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
04 | Lacrime | Ġianni Vella | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
05 | Marcia Funebre | Carlo Diacono | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
06 | Ai Miei Genitori | I Herben | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
07 | Ai Caduti del 7 Giugno | William James Worley | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
08 | Lugete Veneres | P Bennari | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
09 | Lectum Mortis | D Scerri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
10 | Marcia Funebre | Kan.Luiġi Fenech | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
11 | Cipresso | Antonio Melilli | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Omaggio A Maria | Vincenti Bonnici | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
02 | Pianto Eterno | P Quatrano | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
03 | Mater Misericordiae | S Ellul | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
04 | Tristezza | S Pucci | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
05 | Vers Le Calvaire | Ġiuseppe Stivala | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
06 | Poveri Morti Di Amba Alagi | A De Maria | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
07 | In Memoria Di Moira Galea | Carmelo Vella | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
08 | Dolore | R. Somma | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
09 | Fil-Ġnien taż-Żebbuġ | Pawlu Vella | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
10 | Mesto Ricordo | P Giannini | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
11 | Poigram Grief | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |