Difference between revisions of "Festivie Marches - Marċi Brijuzi 2008 - Fl-Okkażjoni tal-125 Sena Anniversarju (1883-2008) - Mill-Banda Sant' Andrija, Luqa (2008)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi 2008 - Fl-Okkażjoni tal-125 Sena Anniversarju (1883-2008) - Mill-Banda Sant' Andrija, Luqa (2008)) |
(Arranged Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi 2008 - Fl-Okkażjoni tal-125 Sena Anniversarju (1883-2008) - Mill-Banda Sant' Andrija, Luqa (2008)) |
||
(8 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ lill-Banda San Andrija||[[Paul Schembri]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Andrija]]||[[Boffa Studio]]||[[Joe Boffa Jnr.]]||[[Leslie J. Bonello]]||2008 | |||
|- | |||
| 02||Lill-Popolarri Patrun tal-Banda Sant' Andrija||[[John Calleja]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 03||125 Anniversarju||Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 04||L-Ewwel Banda||[[Michael Pulis]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 05||Cobra||Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 06||Anniversarius||[[Andrew Calleja]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 07||Viva L-Allegrija||Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 08||Ta' Peppina||[[Neville Pace]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 09||La Stella||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 10||Marija ||[[Francis Fava]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 11||Ta l-Istilla||Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Andrija]] |
Latest revision as of 07:36, 12 March 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | Innu Marċ lill-Banda San Andrija | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
02 | Lill-Popolarri Patrun tal-Banda Sant' Andrija | John Calleja | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
03 | 125 Anniversarju | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
04 | L-Ewwel Banda | Michael Pulis | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
05 | Cobra | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
06 | Anniversarius | Andrew Calleja | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
07 | Viva L-Allegrija | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
08 | Ta' Peppina | Neville Pace | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
09 | La Stella | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
10 | Marija | Francis Fava | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
11 | Ta l-Istilla | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | Leslie J. Bonello | 2008 |