Difference between revisions of "Festivie Marches - Marċi Brijuzi - Recordings Ġodda (2000) - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2000)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi - Recordings Ġodda (2000) - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2000)) |
(Arranged Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi - Recordings Ġodda (2000) - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2000)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja||[[Lorenzo Galea]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||2000 | |||
|- | |||
| 02||Unika||[[David Agius]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 03||Tal-Ħajjat||[[Kevin Abela]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 04||Ta' Kurun||[[Dennis Camilleri]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 05||Charborne||[[David Agius]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 06||Premiere||[[Ruth Abela]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 07||Remenber Me||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 08||From London With Love||[[Paul Borg]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 09||Marija||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 10||Kingston||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 11||Golden Jubilee||[[John Thuema]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 12||Tal-Grazzja Elfejn||[[David Caruana]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
| 13||Innu tal-Banda San Mikiel||[[Antonio Micallef]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2000 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 20:44, 30 December 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja | Lorenzo Galea | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
02 | Unika | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
03 | Tal-Ħajjat | Kevin Abela | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
04 | Ta' Kurun | Dennis Camilleri | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
05 | Charborne | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
06 | Premiere | Ruth Abela | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
07 | Remenber Me | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
08 | From London With Love | Paul Borg | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
09 | Marija | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
10 | Kingston | Andrew Coleiro | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
11 | Golden Jubilee | John Thuema | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
12 | Tal-Grazzja Elfejn | David Caruana | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |
13 | Innu tal-Banda San Mikiel | Antonio Micallef | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2000 |