Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi bil-Kant - Għaqda Banda Żejtun (Vol.7) (1993)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi bil-Kant - Għaqda Banda Żejtun (Vol.7) (1993)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi bil-Kant - Għaqda Banda Żejtun (Vol.7) (1993)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Victory ||[[Hector H. Dalli]]||[[Għaqda Banda Żejtun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||1997 | |||
|- | |||
| 02||Viva l-Patruna||[[Frans Zammit]]||Għaqda Banda Żejtun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 03||25 th November||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Banda Żejtun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 04||Magnus||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Banda Żejtun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 05||Banda Żejtun||Frans Zammit||Għaqda Banda Żejtun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Friends to All||Frans Zammit||Għaqda Banda Żejtun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 07||Don Quiscotte||[[John Theuma]]||Għaqda Banda Żejtun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 08||Forza Tigri||[[John J. Pace]]||Għaqda Banda Żejtun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 09||Appasionata||[[Joseph Abela Scolaro]]||Għaqda Banda Żejtun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 10||Innu Lill-Banda Żejtun||John J. Pace||Għaqda Banda Żejtun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 06:29, 28 April 2022
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Victory | Hector H. Dalli | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
02 | Viva l-Patruna | Frans Zammit | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
03 | 25 th November | Anthony Aquilina | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
04 | Magnus | Andrew Coleiro | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
05 | Banda Żejtun | Frans Zammit | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
Side 'B' | ||||||
06 | Friends to All | Frans Zammit | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
07 | Don Quiscotte | John Theuma | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
08 | Forza Tigri | John J. Pace | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
09 | Appasionata | Joseph Abela Scolaro | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
10 | Innu Lill-Banda Żejtun | John J. Pace | Għaqda Banda Żejtun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |