Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1995)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1995)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1995)) |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja||[[Lorenzo Galea]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1995 | |||
|- | |||
| 02||Silver Star||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 03||Is-Sitt rebħa tal-Gara Mużikali||[[Charles Wallace Suda]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 04||Ta' Silvio||[[Ronnie Pisani]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 05||Tal-Birra||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Amigos||[[David Agius (bandmaster)]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 07||Faċċata Meraviljuża||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 08||Highlander||[[Paul Schembri]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 09||Grazzja u Mikiel||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 10||It-Tielet Safra tal-Banda||[[Lawrence Bonnici]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda San Mikiel||[[Antonio Micallef]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1995 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]] |
Latest revision as of 08:31, 26 March 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja | Lorenzo Galea | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
02 | Silver Star | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
03 | Is-Sitt rebħa tal-Gara Mużikali | Charles Wallace Suda | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
04 | Ta' Silvio | Ronnie Pisani | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
05 | Tal-Birra | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
Side 'B' | ||||||
06 | Amigos | David Agius (bandmaster) | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
07 | Faċċata Meraviljuża | Andrew Coleiro | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
08 | Highlander | Paul Schembri | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
09 | Grazzja u Mikiel | Emmanuel Bugeja | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
10 | It-Tielet Safra tal-Banda | Lawrence Bonnici | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |
11 | Innu tal-Banda San Mikiel | Antonio Micallef | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1995 |