Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Ġodda 2002-2003 - Mill-Għaqda Mużikali Imperial - Mellieħa (2002-2003)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Ġodda 2002-2003 - Mill-Għaqda Mużikali Imperial - Mellieħa (2002-2003)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Ġodda 2002-2003 - Mill-Għaqda Mużikali Imperial - Mellieħa (2002-2003)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |||
| 01||Ruby||[[Anthony Borg]]||[[Għaqda Mużikali Imperial]]||[[VF Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2002-2003 | |||
|- | |||
| 02||Rina||[[Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |- | ||
| | | 03||Kimberly||[[John Mamo]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | ||
|- | |||
| 04||Il-Brixa||[[Mark A. Cachia]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |||
| 05||Hiher||[[Joseph Nazzareno Sammut]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |||
| 06||Rachela||[[Frans Zammit]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |||
| 07||Mary Anne||[[J. Vella]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |||
| 08||SanJoMar||[[John J. Pace]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |||
| 09||Leli u Salvu||[[B Zammit]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |||
| 10||Catriona||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |||
| 11||Ta' l-Iljum||John Mamo||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |||
| 12||Innu Banda Imperial||[[Anthony Sammut]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2002-2003 | |||
|- | |- | ||
|} |
Revision as of 05:53, 2 January 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Ruby | Anthony Borg | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2002-2003 |
02 | Rina | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
03 | Kimberly | John Mamo | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
04 | Il-Brixa | Mark A. Cachia | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
05 | Hiher | Joseph Nazzareno Sammut | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
06 | Rachela | Frans Zammit | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
07 | Mary Anne | J. Vella | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
08 | SanJoMar | John J. Pace | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
09 | Leli u Salvu | B Zammit | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
10 | Catriona | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
11 | Ta' l-Iljum | John Mamo | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |
12 | Innu Banda Imperial | Anthony Sammut | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2002-2003 |