Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1989)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1989)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1989)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ 'Lill-Banda San Filep'||[[Michael Ciantar]]||[[Għaqda Każin Banda San Filep]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1989 | |||
|- | |||
| 02||F'Jum San Filep||Michael Ciantar||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| 03||Ninu u Ġanni Bonnici||[[Marie Lourdes Bonnici]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| 04||Karmenu u Marija||[[Peter Paul Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| 05||Francesca||[[Imelda Tanti]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| 06||Claudio (1980)||Michael Ciantar||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Christopher Columbus||[[Joseph Azzopardi]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| 08||Mary Anne Blue Eyes||[[Anġelo Pace]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| 09||Coronation||Joseph Azzopardi||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| 10||Pauline||Peter Paul Cianter||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| 11||Innu Popolari (1920)||[[Giuseppe Caruana]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda San Filep (1928)||Adeodato Gatt||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1989 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:09, 2 September 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ 'Lill-Banda San Filep' | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
02 | F'Jum San Filep | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
03 | Ninu u Ġanni Bonnici | Marie Lourdes Bonnici | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
04 | Karmenu u Marija | Peter Paul Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
05 | Francesca | Imelda Tanti | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
06 | Claudio (1980) | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
Side 'B' | ||||||
07 | Christopher Columbus | Joseph Azzopardi | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
08 | Mary Anne Blue Eyes | Anġelo Pace | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
09 | Coronation | Joseph Azzopardi | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
10 | Pauline | Peter Paul Cianter | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
11 | Innu Popolari (1920) | Giuseppe Caruana | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
12 | Innu tal-Banda San Filep (1928) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |