Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1988)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1988)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1988)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari (1920)||[[Giużeppi Caruana]]||[[Għaqda Każin Banda San Filep]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1988 | |||
|- | |||
| 02||F'Jum San Filep||[[Michael Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 03||Alexander||[[Philip Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 04||Lill-Bandisti Żgħażagħ||[[Kenneth Frendo]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 05||Ninu u Ġanni Bonnici||[[Maria Lourdes Bonnici]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 06||Lir-Rebbieħ t'Aġira (1947)||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Karmenu Marija||[[Pater Paul Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 08||The Major (1986)||Philip Gatt||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 09||Francesca||[[Imelda Tanti]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 10||Silver Monument (1958)||Adeodato Gatt||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 11||Claudio (1980)||Michael Ciantar||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda San Filep (1928)||Adeodato Gatt||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1988 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:06, 2 September 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari (1920) | Giużeppi Caruana | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
02 | F'Jum San Filep | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
03 | Alexander | Philip Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
04 | Lill-Bandisti Żgħażagħ | Kenneth Frendo | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
05 | Ninu u Ġanni Bonnici | Maria Lourdes Bonnici | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
06 | Lir-Rebbieħ t'Aġira (1947) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
Side 'B' | ||||||
07 | Karmenu Marija | Pater Paul Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
08 | The Major (1986) | Philip Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
09 | Francesca | Imelda Tanti | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
10 | Silver Monument (1958) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
11 | Claudio (1980) | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |
12 | Innu tal-Banda San Filep (1928) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1988 |