Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Bil-Kanta (Vol.9) (1998) - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Bil-Kanta (Vol.9) (1998) - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Bil-Kanta (Vol.9) (1998) - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Lil San Ġużepp || [[Pawlino Vella]] || [[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr]] || 1998 | |||
|- | |||
| 02 || Triple Knock Out || [[Raymond Fenech]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 03 || Al Pacino || [[David Agius]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 04 || Glean Joe Charl || [[Michael Bugelli]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 05 || St Petersburg || [[David Caruana]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06 || Parish Square || [[Giuseppe Maria Barbara]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 07 || Don Ant || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 08 || Sorrento || [[Andrew Coleiro]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 09 || Insellnulek u Ġużeppi || Raymond Fenech || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 10 || Innu Banda San Ġużepp || Andrew Coleiro || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 11:16, 29 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil San Ġużepp | Pawlino Vella | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr | 1998 |
02 | Triple Knock Out | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
03 | Al Pacino | David Agius | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
04 | Glean Joe Charl | Michael Bugelli | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
05 | St Petersburg | David Caruana | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
Side 'B' | ||||||
06 | Parish Square | Giuseppe Maria Barbara | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
07 | Don Ant | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
08 | Sorrento | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
09 | Insellnulek u Ġużeppi | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
10 | Innu Banda San Ġużepp | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |