Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - 70 Anniversarju mill-Festa tal-Madonna ta' Loreto (1928-1998) - Mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (1998)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 70 Anniversarju mill-Festa tal-Madonna ta' Loreto (1928-1998) - Mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (1998)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 70 Anniversarju mill-Festa tal-Madonna ta' Loreto (1928-1998) - Mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (1998)) |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Is-Sebgħin Anniversarju||[[Joseph Nazzareno Sammut]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)]]||[[Smash Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||1998 | |||
|- | |||
| 02||El Toro||[[Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
| 03||Lil Mikiel Ciangura||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
| 04||Ġianni Sfarfar||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
| 05||Emperor||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
| 06||Santos||[[David Agius (bandmaster)]]||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
| 07||Żuża||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
| 08||La Signora Cararina||Joseph Nazzareno Sammut||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
| 09||Ta' Ġerrew||Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
| 10||Il-Madonna ta' Loreto||Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda 'San Ġużepp'||[[Joseph Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)||Smash Studios||Vanni Farrugia||1998 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)]] |
Latest revision as of 09:12, 29 March 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Is-Sebgħin Anniversarju | Joseph Nazzareno Sammut | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
02 | El Toro | Paul Schembri | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
03 | Lil Mikiel Ciangura | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
04 | Ġianni Sfarfar | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
05 | Emperor | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
06 | Santos | David Agius (bandmaster) | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
07 | Żuża | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
08 | La Signora Cararina | Joseph Nazzareno Sammut | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
09 | Ta' Ġerrew | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
10 | Il-Madonna ta' Loreto | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |
11 | Innu tal-Banda 'San Ġużepp' | Joseph Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) | Smash Studios | Vanni Farrugia | 1998 |