Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - 140 Sena ta' Storja Marċi Brijuzi 2001-2002 - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2001-2002)"
Jump to navigation
Jump to search
(Inclued Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 140 Sena ta' Storja Marċi Brijuzi 2001-2002 - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2001-2002)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 140 Sena ta' Storja Marċi Brijuzi 2001-2002 - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2001-2002)) |
||
(11 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| | | 01||Innu Marċ Banda San Ġorġ||[[Raymond Sciberras]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[V & F Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2001-2002 | ||
|- | |- | ||
| 02||Marcia San Giorgio (1888)||[[Gaetano Grech]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 03||7 Dicember (1909)||[[Anġelo Melilli]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 04||Omaggio alla Cospicua (1913)||[[Carlo Diacono]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 05||Kelat-l-Ghilzie (1922)||[[Alfred P. Hare]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 06||8 Dicembre (1926)||[[Antonio Polento]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 07||Le Tiraillieur (1939)||[[Giuseppi Stivala]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 08||Marcia Cospicuana (1955)||[[Francesco Bellizzi]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 09||Maria Immakulata (1959)||[[Carmelo Vella]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 10||Bold & Spirit (1970)||[[William James Worley]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 11||Is-segretarju (1982)||[[Carmelo Ciantar]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 12||Claudine (1989)||[[William Abbott]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 13||Tereża (2001)||Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
| 14||Omaggio alla San Giorgio ||[[Francesco Gobet]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2001-2002 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]] | |||
[[Category:2001-2002 Cds releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 09:30, 7 February 2024
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ Banda San Ġorġ | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
02 | Marcia San Giorgio (1888) | Gaetano Grech | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
03 | 7 Dicember (1909) | Anġelo Melilli | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
04 | Omaggio alla Cospicua (1913) | Carlo Diacono | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
05 | Kelat-l-Ghilzie (1922) | Alfred P. Hare | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
06 | 8 Dicembre (1926) | Antonio Polento | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
07 | Le Tiraillieur (1939) | Giuseppi Stivala | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
08 | Marcia Cospicuana (1955) | Francesco Bellizzi | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
09 | Maria Immakulata (1959) | Carmelo Vella | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
10 | Bold & Spirit (1970) | William James Worley | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
11 | Is-segretarju (1982) | Carmelo Ciantar | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
12 | Claudine (1989) | William Abbott | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
13 | Tereża (2001) | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |
14 | Omaggio alla San Giorgio | Francesco Gobet | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001-2002 |