Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Nisġet il-Bejta fl-Okkażjoni tat-Tberik ta' l-Ewwel Ġebla tal-Każin - Mis-Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) - Għawdex (2003)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Nisġet il-Bejta fl-Okkażjoni tat-Tberik ta' l-Ewwel Ġebla tal-Każin - Mis-Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) - Għawdex (2003)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Nisġet il-Bejta fl-Okkażjoni tat-Tberik ta' l-Ewwel Ġebla tal-Każin - Mis-Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) - Għawdex (2003)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||L-Innu ta' Santa Marija||[[Antonio Mallia]]||[[Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)]]||[[Sala Skola Primarja Żebbuġ]]||[[John Cauchi]]||2003 | |||
|- | |||
| 02||Pawlu u Karmena||[[David Agius (bandmaster)]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 03||Corpus||[[Anthony Borg||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 04||L-Ewwel Ġebla tal-Każin||[[Joseph Nazzareno Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 05||Lorenza||[[Silvan Abdilla]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 06||Matthew u Graziella||[[Mario Testa]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 07||Ta' Ġerrew||[[Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 08||A Dear Friend||[[Carmelo Vella]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 09||Magnus||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 10||L-Innu ta' l-Għażżiela||[[Joseph Grech]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 11||L-Innu ta' Sant' Anna||Antonio Mallia||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 12||L-Innu taż-Żebbuġ||[[Nazzareno Refalo]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 13||L-Innu tal-Banda Santa Marija||Joseph Grech||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:43, 19 April 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | L-Innu ta' Santa Marija | Antonio Mallia | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
02 | Pawlu u Karmena | David Agius (bandmaster) | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
03 | Corpus | [[Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
04 | L-Ewwel Ġebla tal-Każin | Joseph Nazzareno Sammut | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
05 | Lorenza | Silvan Abdilla | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
06 | Matthew u Graziella | Mario Testa | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
07 | Ta' Ġerrew | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
08 | A Dear Friend | Carmelo Vella | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
09 | Magnus | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
10 | L-Innu ta' l-Għażżiela | Joseph Grech | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
11 | L-Innu ta' Sant' Anna | Antonio Mallia | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
12 | L-Innu taż-Żebbuġ | Nazzareno Refalo | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |
13 | L-Innu tal-Banda Santa Marija | Joseph Grech | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2003 |