Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2011) (Vol. 13)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2011) (Vol. 13)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2011) (Vol. 13)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
==Cd's== | ==Cd's== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Festive Marches - Marċi | '''Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2011) (Vol. 13)''' | ||
|- | |- | ||
| | | 01||Innu Lill San Ġwann L-Għammiedi||[[Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||2011 | ||
|- | |- | ||
| 02||Xewkija. Net||[[Emmanuel Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 03||Taħlu l-Ħin Teħduha max-Xewkin||[[Michael Bugelli]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 04||Bonpacello||[[Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 05||Luca||[[Omar Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 06||Tal-Bellusi||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 07||150 th Anniversary Gozo College Xewkija Primary||[[Mario Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 08||Manweli||Maġ. [[Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 09||Tereza||[[Joe M Miceli]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 10||Tal-Lilli||[[John Theuma]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 11||Vincitrice||[[Sunny Galea]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 12||Marjanu Tal-Pikulin||[[Anthony Borg]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
| 13||Innu Lill-Banda Prekursur||Vincenzo Ciappara||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija||Boffa Studios||Joseph Boffa||2011 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 06:40, 26 November 2020
Cd's
Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2011) (Vol. 13)01 | Innu Lill San Ġwann L-Għammiedi | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2011 |
02 | Xewkija. Net | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
03 | Taħlu l-Ħin Teħduha max-Xewkin | Michael Bugelli | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
04 | Bonpacello | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
05 | Luca | Omar Camilleri | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
06 | Tal-Bellusi | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
07 | 150 th Anniversary Gozo College Xewkija Primary | Mario Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
08 | Manweli | Maġ. Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
09 | Tereza | Joe M Miceli | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
10 | Tal-Lilli | John Theuma | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
11 | Vincitrice | Sunny Galea | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
12 | Marjanu Tal-Pikulin | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |
13 | Innu Lill-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Boffa Studios | Joseph Boffa | 2011 |