Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali Beland"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali Beland) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali Beland) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Beland Bullseye||[[Frankie Mercieca]]||[[Għaqda Mużikali Beland]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1994 | |||
|- | |||
| 02||Il-Ħbieb tal-Birra||[[David Caruana]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 03||Loita||[[Hector H. Dalli]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 04||Taċ-Ċoqċin||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 05||Green Crown||[[Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 06||Ta Żarina||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 07||Joscam||[[Joseph Sammut]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Salvu l-Kaxxier||[[David Caruana]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 09||25 Sena Marċ tas-Siegħa||[[Silvio Seychell]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 10||Sorrento||[[Orazio Cachia]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 11||Ta' Bertu||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 12||Serjeta'||[[Raymond Fenech]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 13||Bernardette||[[Ronnie Pisani]]||Għaqda Mużikali Beland||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:11, 2 April 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Beland Bullseye | Frankie Mercieca | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
02 | Il-Ħbieb tal-Birra | David Caruana | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
03 | Loita | Hector H. Dalli | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
04 | Taċ-Ċoqċin | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
05 | Green Crown | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
06 | Ta Żarina | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
07 | Joscam | Joseph Sammut | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
Side 'B' | ||||||
08 | Salvu l-Kaxxier | David Caruana | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
09 | 25 Sena Marċ tas-Siegħa | Silvio Seychell | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
10 | Sorrento | Orazio Cachia | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
11 | Ta' Bertu | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
12 | Serjeta' | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
13 | Bernardette | Ronnie Pisani | Għaqda Mużikali Beland | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |