Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1991)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1991)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1991)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari lil San Ġużepp||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1991 | |||
|- | |||
| 02||10 Snin Għaqda Nisa L'Isle Adam||[[Carmelo Caruana]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 03||Franġisku||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 04||Sylvia Ann||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 05||Blue Star||[[Philip Gatt]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 06||Innu Marċ San Ġużepp||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Santiago ||[[James Stephen Chappell]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 08||Elenia Daniela||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 09||Żarna l-Papa||[[Carmen Deguara Micallef]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 10||Lil Ħija Ġużeppi||[[Angelo Pace]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Ġiuseppi Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 15:19, 30 January 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari lil San Ġużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
02 | 10 Snin Għaqda Nisa L'Isle Adam | Carmelo Caruana | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
03 | Franġisku | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
04 | Sylvia Ann | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
05 | Blue Star | Philip Gatt | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
06 | Innu Marċ San Ġużepp | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
Side 'B' | ||||||
07 | Santiago | James Stephen Chappell | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
08 | Elenia Daniela | John Theuma | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
09 | Żarna l-Papa | Carmen Deguara Micallef | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
10 | Lil Ħija Ġużeppi | Angelo Pace | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
11 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Ġiuseppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |