Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - 10 Anniversarju tas-Surmast Anthony Borg - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2007) (Vol.10)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - 10 Anniversarju tas-Surmast Anthony Borg - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2007) (Vol.10)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - 10 Anniversarju tas-Surmast Anthony Borg - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2007) (Vol.10)) |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu lill San Ġwann l-Għammiedi || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Xewkija Parish Center]] || [[John Cauchi]],[[PRO Studio]] || 2007 | |||
|- | |||
| 02 || Martinu || [[Emmanuel Buega]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 03 || Ġwann || [[Omar Camilleri]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 04 || Il-Famuża Koppla || [[Willie Attard]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 05 || L-Istandard il-Ġdid || [[Mario Azzopardi]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija|| Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 06 || Ann Zack || [[John Zammit]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 07 || Jane || [[Archibald Mizzi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 08 || Juanito || [[David Agius]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 09 || Il-Fundatur || [[Saviour Spiteri]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 10 || Lolita || [[Amthony Aquilina]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 11 || Maria Conċetta || [[Peter Paul Ciantar]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija|| Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 12 || Esther George || [[Louis Bongalias]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 13 || L-Għaxar Anniversarju || [[Anthony Borg]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija|| Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |||
| 14 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2007 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Latest revision as of 20:09, 12 June 2023
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu lill San Ġwann l-Għammiedi | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi,PRO Studio | 2007 |
02 | Martinu | Emmanuel Buega | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
03 | Ġwann | Omar Camilleri | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
04 | Il-Famuża Koppla | Willie Attard | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
05 | L-Istandard il-Ġdid | Mario Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
06 | Ann Zack | John Zammit | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
07 | Jane | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
08 | Juanito | David Agius | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
09 | Il-Fundatur | Saviour Spiteri | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
10 | Lolita | Amthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
11 | Maria Conċetta | Peter Paul Ciantar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
12 | Esther George | Louis Bongalias | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
13 | L-Għaxar Anniversarju | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |
14 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2007 |