Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Ġodda 1999-2000 - Mill-Għaqda Mużikali Imperial - Mellieħa (1999-2000)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Ġodda 1999-2000 - Mill-Għaqda Mużikali Imperial - Mellieħa (1999-2000)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Ġodda 1999-2000 - Mill-Għaqda Mużikali Imperial - Mellieħa (1999-2000)) |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Il-Banda l-Ħamra||[[J Muscat]]||[[Għaqda Mużikali Imperial]]||[[Belleview Hall]]||[[Vanni Farrugia]]||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 02||Iż-Żigli||[[Frans Zammit]]||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 03||Queen of Hearts||[[T Scicluna]]||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 04||Is-Sebgħi Anniversarju||[[Joseph Nazareno Sammut]]||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 05||Iż-Żeżża||[[Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 06||Al Pacino||[[David Agius]]||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Paulette||[[A Sammut]]||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 07||Is-Surmast il-Ġdid||[[John Mamo]]||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 08||Olyton||[[Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 09||Adenau 99||[[Anthony Borg]]||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 10||Ta' l-Iljun||John Mamo||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
| 11||Innu Banda Imperial||A Sammut||Għaqda Mużikali Imperial||Belleview Hall||Vanni Farrrugia||1999 - 2000 | |||
|- | |||
|} | |||
Revision as of 03:49, 2 January 2021
| Side 'A' | ||||||
| No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
| 01 | Il-Banda l-Ħamra | J Muscat | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrugia | 1999 - 2000 |
| 02 | Iż-Żigli | Frans Zammit | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| 03 | Queen of Hearts | T Scicluna | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| 04 | Is-Sebgħi Anniversarju | Joseph Nazareno Sammut | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| 05 | Iż-Żeżża | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| 06 | Al Pacino | David Agius | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| Side 'B' | ||||||
| 06 | Paulette | A Sammut | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| 07 | Is-Surmast il-Ġdid | John Mamo | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| 08 | Olyton | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| 09 | Adenau 99 | Anthony Borg | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| 10 | Ta' l-Iljun | John Mamo | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |
| 11 | Innu Banda Imperial | A Sammut | Għaqda Mużikali Imperial | Belleview Hall | Vanni Farrrugia | 1999 - 2000 |