Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Każin Banda San Nikola - Marċi Brijużi (2002) - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2002)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Każin Banda San Nikola - Marċi Brijużi (2002) - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2002)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Każin Banda San Nikola - Marċi Brijużi (2002) - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (2002)) |
||
(9 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Lill-Kumitat 2001||[[Raymond Zammit]]||[[Għaqda Mużikali San Nikola]] [[Is-Siġġiewi]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||2002 | |||
|- | |||
| 02||Kevin||[[John Mamo]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
| 03||Spartacus||[[Carmelo Callus]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
| 04||der Adier||[[Raymond Sant]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
| 05||Nikol ix-Xafru||Raymond Zammit||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
| 06||Sezzjoni Nisa 2002||[[Karmenu Vella]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Triumphl Day||[[Eucharist Muscat]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
| 08||In-Nunu||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
| 09||Pawlina||[[Alfred Farrugia (bandmaster)]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
| 10||Innu San Nikola||[[Ġianni Vella]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
| 11||Innu Lill-Banda San Nikola||John Mamo||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||2002 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Każin Banda San Nikola]] |
Latest revision as of 13:15, 23 March 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Lill-Kumitat 2001 | Raymond Zammit | Għaqda Mużikali San Nikola Is-Siġġiewi | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
02 | Kevin | John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
03 | Spartacus | Carmelo Callus | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
04 | der Adier | Raymond Sant | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
05 | Nikol ix-Xafru | Raymond Zammit | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
06 | Sezzjoni Nisa 2002 | Karmenu Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
Side 'B' | ||||||
07 | Triumphl Day | Eucharist Muscat | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
08 | In-Nunu | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
09 | Pawlina | Alfred Farrugia (bandmaster) | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
10 | Innu San Nikola | Ġianni Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |
11 | Innu Lill-Banda San Nikola | John Mamo | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 2002 |