Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1997)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1997)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1997)) |
||
(12 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| ||'''Side 'A'''' | | ||'''Side 'A'''' | ||
Line 6: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Banda San Ġużepp||[[Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||1997 | |||
|- | |||
| 02||Georgie||[[Lawrence Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 03||Briju Blu||[[E Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 04||Ite Ad Joseph||[[Raymond Cremona]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 05||Taċ-Ċosa||[[Orazio Cachia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 06||Il-Kaxxier u l-Assistent||[[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 07||L-Ewwel Kumm. Żgħażagħ fil-Ħamrun||Lawrence Borg||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||It-Target||[[M Bondin]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 10||Johnny tal-Banka||[[Charles Dimech]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 11||L-Aħwa Montesin||[[M Mifsud]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 12||Bernice||[[Justin Martin]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 13||David u Isabelle||[[Francis Zammit]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 14||Victory||[[Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
| 15||Innu Marċ San Gejtanu||Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1997 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]] | |||
[[Category:1995 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 01:02, 11 February 2024
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Banda San Ġużepp | Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
02 | Georgie | Lawrence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
03 | Briju Blu | E Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
04 | Ite Ad Joseph | Raymond Cremona | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
05 | Taċ-Ċosa | Orazio Cachia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
06 | Il-Kaxxier u l-Assistent | Archibald Mizzi | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
07 | L-Ewwel Kumm. Żgħażagħ fil-Ħamrun | Lawrence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
Side 'B' | ||||||
09 | It-Target | M Bondin | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
10 | Johnny tal-Banka | Charles Dimech | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
11 | L-Aħwa Montesin | M Mifsud | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
12 | Bernice | Justin Martin | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
13 | David u Isabelle | Francis Zammit | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
14 | Victory | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |
15 | Innu Marċ San Gejtanu | Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1997 |