Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2021"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2021) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2021) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Marsaxlokk]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]]||[[Marċi Brijużi - 2021 - Marċi Brijużi 2021 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]]|| ||Marċi Brijużi | | 01||[[Marsaxlokk]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]]||[[Marċi Brijużi - 2021 - Marċi Brijużi 2021 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]]|| ||Marċi Brijużi | ||
|- | |||
| 02||[[Marsaxlokk]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]]||[Marċi Brijużi 2021 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]]|| ||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
| 01||[[ ]]||[[ ]]|| || ||Marċi Brijużi | | 01||[[ ]]||[[ ]]|| || ||Marċi Brijużi |
Revision as of 05:47, 20 April 2023
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2023.
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Mosta | Soċjetà Filarmonika Santa Marija Mosta | Fl-okkażjoni tal-150 sena mill-konsagrazzjoni tas-Santwarju Bażilika Rotunda tal-Mosta | Marċi Brijużi | |
01 | Marsaxlokk | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Marċi Brijużi - 2021 - Marċi Brijużi 2021 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Marċi Brijużi | |
02 | Marsaxlokk | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | [Marċi Brijużi 2021 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]] | Marċi Brijużi | |
01 | [[ ]] | [[ ]] | Marċi Brijużi |
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Iż-Żurrieq | Mro.Alfred Farrugia, Mauro Farrugia | Lux et Tenebrae| | Marċi Funebri |
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Għaqda Korali u Orkestrali Maria Bambina - Mellieħa | Għaqda Korali u Orkestrali Maria Bambina - Mellieħa | Mużika Sagra ta' Mro.Vincenzo Ciappara | Mużika Sagra |