Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1986"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page:Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1986)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1986) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolarri San Ġiuseppe||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1986 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ San Ġużepp||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
| 03||A Small Big Step||[[Philip Gatt]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
| 04||Benjamin||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
| 05||Tislima lill-Benefatturi tal-Kamra tan-Nar||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
| 06||Ġużeppi Agius (ex-Bandist) ||[[Angelo Pace]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Karl Laurence||[[Carmen Deguara Micallef]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
| 08||Karmdebat||[[Charles Muscat]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
| 09||Ġilju, Stilla u Kuruna||[[Silvio Zammit]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
| 10||Palazzo Xara ||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Ġużeppi Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1986 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 09:10, 8 April 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolarri San Ġiuseppe | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
02 | Innu Marċ San Ġużepp | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
03 | A Small Big Step | Philip Gatt | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
04 | Benjamin | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
05 | Tislima lill-Benefatturi tal-Kamra tan-Nar | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
06 | Ġużeppi Agius (ex-Bandist) | Angelo Pace | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
Side 'B' | ||||||
07 | Karl Laurence | Carmen Deguara Micallef | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
08 | Karmdebat | Charles Muscat | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
09 | Ġilju, Stilla u Kuruna | Silvio Zammit | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
10 | Palazzo Xara | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |
11 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Ġużeppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1986 |