Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa tal-Madonna tal-Grazzji 1997 (Vol.1) - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1997)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa tal-Madonna tal-Grazzji 1997 (Vol.1) - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1997)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa tal-Madonna tal-Grazzji 1997 (Vol.1) - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1997)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja||[[Lorenzo Galea]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1997 | |||
|- | |||
| 02||Vent Anni||[[Charles Wallace Suda]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 03||Mary Grace 1964||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 04||Al Pacino||[[David Agius]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 05||Festa Kbira||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 06||Planċier Ġdid||[[Joseph Azzopardi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Carmen||[[Kevin Abela]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 08||Fiorentina||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 09||Tal-Grazzja 1997||[[Silvio Vella]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 10||El Carbonaro||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 11||Yesmine||[[David Pisani]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 12||Marcia Popolare||[[Willie Attard]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 20:16, 30 December 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja | Lorenzo Galea | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
02 | Vent Anni | Charles Wallace Suda | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
03 | Mary Grace 1964 | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
04 | Al Pacino | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
05 | Festa Kbira | Adeodato Gatt | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
06 | Planċier Ġdid | Joseph Azzopardi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
Side 'B' | ||||||
07 | Carmen | Kevin Abela | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
08 | Fiorentina | Anthony Aquilina | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
09 | Tal-Grazzja 1997 | Silvio Vella | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
10 | El Carbonaro | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
11 | Yesmine | David Pisani | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
12 | Marcia Popolare | Willie Attard | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |