Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Ħmistax Anniversarju tal-Inkurunazzjoni - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 03)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Ħmistax Anniversarju tal-Inkurunazzjoni - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 03)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Ħmistax Anniversarju tal-Inkurunazzjoni - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 03)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas- | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Ħmistax Anniversarju tal-Inkurunazzjoni - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 03)''' | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Elaine||[[Victor Zammit |Mro. Victor Zammit]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1990 | |||
|- | |||
| 02||Granata||[[Maġġur Anthony Aquilina|Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 03||Chinese Rose||[[Joseph Aquilina |Mro. Joseph Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 04||National Day||[[John Mamo |Mro. John Mamo]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 05||Mary Grace||[[Luigi Bongailas |Mro. Luigi Bongailas]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 06||Micado||[[Vincenzo Ciappara |Mro. Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Lill-Għaqda tan-Nar 15 ta' Awwissu||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 08||Stella Matutina||[[Joseph Abela Scolaro |Mro. Joseph Abela Scalaro]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 09||Happy Hearts||[[Anġelo Pace |Mro. Anġelo Pace]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 10||Festive Memmries||[[Maġġur Anthony Aquilina|Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 11||Coronation||[[Joseph Azzopardi |Mro. Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 12||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
| 13||Innu Nicolo Isouard||[[Antonio Miruzzi|Mro. Antonio Miruzzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1990 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:48, 22 May 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tas-Ħmistax Anniversarju tal-Inkurunazzjoni - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 03)
Side 'A' | No | Marches | Composer | Production | Recording Engineer | Year |
01 | Elaine | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
02 | Granata | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
03 | Chinese Rose | Mro. Joseph Aquilina | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
04 | National Day | Mro. John Mamo | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
05 | Mary Grace | Mro. Luigi Bongailas | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
06 | Micado | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
Side 'B' | ||||||
07 | Lill-Għaqda tan-Nar 15 ta' Awwissu | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
08 | Stella Matutina | Mro. Joseph Abela Scalaro | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
09 | Happy Hearts | Mro. Anġelo Pace | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
10 | Festive Memmries | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
11 | Coronation | Mro. Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
12 | Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha) | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |
13 | Innu Nicolo Isouard | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1990 |