Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1985)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1985)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1985)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''|| '''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''|| '''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Tal-Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1985 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ San Ġużepp||[[Mro. Lawence Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 03||Antonello||[[Mro. Frank Galea]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 04||B'Tifkira Lill-Ex.Asst Surmast Suda||[[Mro. Edwin Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 05||Valentine||[[Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 06||Giorgio||[[Mro. Anġelo Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 07||Liberty Champions||[[Mro. Alphonse Maria Vella]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 08||Veritas||[[Mro. Emmauel Bugeja]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||Tania L-Ħamruniża||[[Mro. Spiro Zammit]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 10||Forza Harry Tagħha||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 11||Jean Paul||[[Mro. John Ivan Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 12||L-Ewwel Banda Ħamruniża||[[Mro. Josef Cuschieri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 13||Iż-Żgħażagħ Tal-Armar||[[Mro. Paul Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 14||El Salvatore U.S.A||Mro. Lawrence Borg||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
| 15||Innu Marċ San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1985 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 13:42, 30 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1985)
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | Innu Tal-Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
02 | Innu Marċ San Ġużepp | Mro. Lawence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
03 | Antonello | Mro. Frank Galea | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
04 | B'Tifkira Lill-Ex.Asst Surmast Suda | Mro. Edwin Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
05 | Valentine | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
06 | Giorgio | Mro. Anġelo Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
07 | Liberty Champions | Mro. Alphonse Maria Vella | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
08 | Veritas | Mro. Emmauel Bugeja | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
Side 'B' | |||||||
09 | Tania L-Ħamruniża | Mro. Spiro Zammit | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
10 | Forza Harry Tagħha | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
11 | Jean Paul | Mro. John Ivan Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
12 | L-Ewwel Banda Ħamruniża | Mro. Josef Cuschieri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
13 | Iż-Żgħażagħ Tal-Armar | Mro. Paul Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
14 | El Salvatore U.S.A | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 | |
15 | Innu Marċ San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1985 |