Difference between revisions of "Valzi tal-Għid il-Kbir 1994"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Valzi tal-Għid il-Kbir 1994) |
(Arranged Page: Valzi tal-Għid il-Kbir 1994) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Il-Għid tal-Qawmien||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||[[Vanni Farrugia]]||1994 | |||
|- | |||
| 02||Il Cristo Risoto||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||Vanni Farrugia||1994 | |||
|- | |||
| 03||IXIVIT Vincens Ut Vinceret||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||Vanni Farrugia||1994 | |||
|- | |||
| 04||E Vinse La Morte||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||Vanni Farrugia||1994 | |||
|- | |||
| 05||Resurrexit||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||Vanni Farrugia||1994 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||San Pietro||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||Vanni Farrugia||1994 | |||
|- | |||
| 07||L'Evenġelista Ġiovanni||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||Vanni Farrugia||1994 | |||
|- | |||
| 08||La Sacra Sindone||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||Vanni Farrugia||1994 | |||
|- | |||
| 09||La Prima Pasque||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||Vanni Farrugia||1994 | |||
|- | |||
| 10||Trionfo Delle Fede||Mro. [[Frank Galea]] F.L.C.M||||Vanni Farrugia||1994 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:19, 5 April 2019
Valzi tal-Għid il-Kbir 1994 - Banda Aniċi
Side 'A' | |||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Engineer | Year |
01 | Il-Għid tal-Qawmien | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 | |
02 | Il Cristo Risoto | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 | |
03 | IXIVIT Vincens Ut Vinceret | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 | |
04 | E Vinse La Morte | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 | |
05 | Resurrexit | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 | |
Side 'B' | |||||
06 | San Pietro | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 | |
07 | L'Evenġelista Ġiovanni | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 | |
08 | La Sacra Sindone | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 | |
09 | La Prima Pasque | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 | |
10 | Trionfo Delle Fede | Mro. Frank Galea F.L.C.M | Vanni Farrugia | 1994 |