Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2018"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2018) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2018) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of Cd's !! Date Issue !! Type | ! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of Cd's !! Date Issue !! Type | ||
|- | |- | ||
| 1 !! [[Bormla]] !! [[ !! Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi mill-Arkivju ta' Mro. Gaetano Grech u Mro. Giuseppe Stivala - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2018) (Cd.No.1) & (Cd.No.2) !! ]] !! 2018 !! Brijużi | |||
|- | |||
| 2 || [[San Lawrenz ]] || [[ || Festive Marches - Marċi Brijużi - (2018) || ]] || 2018 || Brijużi | |||
|- | |||
| 3 || [[Sliema]] || [[ || Festive Marches - Marċi Brijuzi - F'Għeluq il-100 Sena Parroċċa u l-Inkurunazzjoni Solenni tal-Istatwa Titulari tas-Sultana Tagħna tal-Qalb Ħelwa ta' Ġesu' - Mis-Soċjeta Filarmonika Sliema (2018) || ]] || 2018 || Brijużi | |||
|- | |||
| 4 || [[Żebbuġ]] || [[ || Festive Marches - Marċi Brijużi (2018) - 12th May Band || ]] || 2018 || Brijużi | |||
|- | |||
| 5 || [[Żabbar ]] || [[ || Festivie Marches - Marċi Brijuzi - 135 Sena - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2018) || ]] || 2018 || Brijużi | |||
|- | |||
|} | |||
Revision as of 11:42, 7 June 2023
This is a (working) list of CDs released by band clubs from Malta & Gozo in 2018.
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 !! Bormla !! !! Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi mill-Arkivju ta' Mro. Gaetano Grech u Mro. Giuseppe Stivala - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2018) (Cd.No.1) & (Cd.No.2) !! !! 2018 !! Brijużi | ||||||
2 | San Lawrenz | [[ | Festive Marches - Marċi Brijużi - (2018) | ]] | 2018 | Brijużi |
3 | Sliema | [[ | Festive Marches - Marċi Brijuzi - F'Għeluq il-100 Sena Parroċċa u l-Inkurunazzjoni Solenni tal-Istatwa Titulari tas-Sultana Tagħna tal-Qalb Ħelwa ta' Ġesu' - Mis-Soċjeta Filarmonika Sliema (2018) | ]] | 2018 | Brijużi |
4 | Żebbuġ | [[ | Festive Marches - Marċi Brijużi (2018) - 12th May Band | ]] | 2018 | Brijużi |
5 | Żabbar | [[ | Festivie Marches - Marċi Brijuzi - 135 Sena - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2018) | ]] | 2018 | Brijużi |
| 01||Ħal-Qormi||Aniċi Band and Social Club||Tristezza||24.02.2019||Funeral Marches
|-
| 02|| ||Daniel Vella (Personal)||Għaliex?||10.03.2019||Funeral Marches
|-
| 03|| ||Neil Zammit (Personal)||Iter Passionis||17.03.2019||Funeral Marches
|-
|
|}