Difference between revisions of "Marċi Funebri - Banda Aniċi (Cd.No.4)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Funebri - Banda Aniċi (Cd.No.4)) |
(Arranged Page: Marċi - Banda Aniċi (Cd.No.4)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Marċi Funebri Mill-Banda Aniċi ta' Ħal-Qormi (Vol. 04)''' | '''Marċi Funebri Mill-Banda Aniċi ta' Ħal-Qormi (Vol. 04)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Amaro Ricardo sulla Memmoria Di Nenu Spiteri||Mro. [[Abel J. Mizzi]]||Boffa Productions||[[Joe Boffa]]||2005 | |||
|- | |||
| 02||In Memoria di Carmelo Sghendo||Mro. [[Andrew Calleja]] Chev.||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| 03||Regrets||Mro. [[C. Paune]]||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| 04||In Amatitudine||Mro. [[Antonio Miruzzi]]||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| 05||In Memoria Di Rose Polidano||Mro. [[Archbald Mizzi]]||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| 06||Sul'Ombra del Cipresso||Mro. [[Carmelo Scicluna]]||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| 07||Sulla Tomba di Ġiuseppe Farrugia (iż-Żużu)||Mro. Chev. [[Abel J.Mizzi]]||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| 08||Alla Memoria di Ġiuseppe Verdi||Mro. [[Vincenzio Ciappara]]||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| 09||It-Tifkira Għażiża ta' Missieri Ġiuseppi Calleja||Mro. [[David Caruana]]||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| 10||A Mia Madre||Mro. [[J.M Dalli]]||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| 11||Omm Alla Addolarata (Innu)*||Mro. Chev. [[Abel J.Mizzi]]||Boffa Productions||Joe Boffa||2005 | |||
|- | |||
| * Versi Chev. [[Carmel Bianchi]] - [[Kor Sine MaCula]] | |||
|} |
Revision as of 16:50, 5 April 2019
Marċi Funebri Mill-Banda Aniċi ta' Ħal-Qormi (Vol. 04)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Engineer | Year |
01 | Amaro Ricardo sulla Memmoria Di Nenu Spiteri | Mro. Abel J. Mizzi | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
02 | In Memoria di Carmelo Sghendo | Mro. Andrew Calleja Chev. | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
03 | Regrets | Mro. C. Paune | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
04 | In Amatitudine | Mro. Antonio Miruzzi | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
05 | In Memoria Di Rose Polidano | Mro. Archbald Mizzi | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
06 | Sul'Ombra del Cipresso | Mro. Carmelo Scicluna | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
07 | Sulla Tomba di Ġiuseppe Farrugia (iż-Żużu) | Mro. Chev. Abel J.Mizzi | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
08 | Alla Memoria di Ġiuseppe Verdi | Mro. Vincenzio Ciappara | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
09 | It-Tifkira Għażiża ta' Missieri Ġiuseppi Calleja | Mro. David Caruana | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
10 | A Mia Madre | Mro. J.M Dalli | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
11 | Omm Alla Addolarata (Innu)* | Mro. Chev. Abel J.Mizzi | Boffa Productions | Joe Boffa | 2005 |
* Versi Chev. Carmel Bianchi - Kor Sine MaCula |