Difference between revisions of "Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1990"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1990)) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1990) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| Side 'A' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| No || Marches || Composer || Productions || Recording Studios || Recording Engineer || | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Monolito || [[John Theuma]] || [[Għaqda Mużikali Sant' Elena]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || | | 01 || Monolito || [[John Theuma]] || [[Għaqda Mużikali Sant' Elena]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 02 || Carmrit || [[Anthony Sammut]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 02 || Carmrit || [[Anthony Sammut]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 03 || St Helena 1990 || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 03 || St Helena 1990 || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 04 || Wistin || [[Clemente Sciberras]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 04 || Wistin || [[Clemente Sciberras]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 05 || Jane || [[Joseph Muscat]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 05 || Jane || [[Joseph Muscat]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 06 || Unconquered Malta (Mill-Arkivju) || [[Angelo Pullicino] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 06 || Unconquered Malta (Mill-Arkivju) || [[Angelo Pullicino]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 07 || Charles Frank || [[Eileen Micallef Fenech]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 07 || Charles Frank || [[Eileen Micallef Fenech]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| Side 'B' | | '''Side 'B'''' | ||
|- | |- | ||
| 08 || Olglil || [[John Mamo]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 08 || Olglil || [[John Mamo]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 09 || Martina || [[Joseph Vella]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 09 || Martina || [[Joseph Vella]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 10 || Dorcis || [[Angelo Pace]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 10 || Dorcis || [[Angelo Pace]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 11 || Dorcarm || [[John Grech Duca]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 11 || Dorcarm || [[John Grech Duca]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 12 || Elenio (Mill-Arkivju) || Chev.[[Giuseppi Busuttil]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 12 || Elenio (Mill-Arkivju) || Chev.[[Giuseppi Busuttil]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |- | ||
| 13 || Sabrina || [[Anthony Aquilina]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || | | 13 || Sabrina || [[Anthony Aquilina]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | ||
|- | |||
| 14 || Innu tal-Banda || Chev. Giuseppi Busuttil || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1990 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | |||
[[Category:1990 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 07:28, 6 February 2024
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Monolito | John Theuma | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
02 | Carmrit | Anthony Sammut | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
03 | St Helena 1990 | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
04 | Wistin | Clemente Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
05 | Jane | Joseph Muscat | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
06 | Unconquered Malta (Mill-Arkivju) | Angelo Pullicino | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
07 | Charles Frank | Eileen Micallef Fenech | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
Side 'B' | ||||||
08 | Olglil | John Mamo | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
09 | Martina | Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
10 | Dorcis | Angelo Pace | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
11 | Dorcarm | John Grech Duca | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
12 | Elenio (Mill-Arkivju) | Chev.Giuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
13 | Sabrina | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |
14 | Innu tal-Banda | Chev. Giuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1990 |