Difference between revisions of "Hymns Marches - Innijiet Mużikali - Fik Ittamaw Missirijietna - Mill-Għaqda Mużikali Imperial - Mellieħa (2001)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Hymns Marches - Innijiet Mużikali - Fik Ittamaw Missirijietna - Mill-Għaqda Mużikali Imperial - Mellieħa (2001)) |
(Arranged Page: Hymns Marches - Innijiet Mużikali - Fik Ittamaw Missirijietna - Mill-Għaqda Mużikali Imperial - Mellieħa (2001)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |||
| 01||Innu Lill Marija Bambina||[[Nikol Biancardi]]||[[Vincenzo Ciappara]]||[[Għaqda Mużikali Imperial]]||[[VF Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2001 | |||
|- | |||
| 02||Lil Marija Bambina||[[Cecilia Sammut]]||[[John Mamo]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | |||
|- | |||
| 03||Lil Madonna tal-Mellieħa||Rev.[[Carlo Cortis]]||[[Giuseppe Caruana]] Arr. [[Carmel Muscat]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | |||
|- | |||
| 04||Ave Verum Corpus||||[[Wolfgang Amadeo Mozart]] Arr. [[Joseph Nazzareno Sammut]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | |||
|- | |||
| 05||Hail Mary Gentle Woman||Rev. [[Carey Landry]]||Arr ghal pjanu [[Mark A. Cachia]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | |||
|- | |||
| 06||Int Sbejħa Marija||||[[Lorenzo Peros]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | |||
|- | |||
| 07||Ave Marija||||Carmel Muscat Arr.[[Anthony Borg]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | |||
|- | |||
| 08||Ismagħha l-Għanja||Rev. [[Karm Psaila]]||Melodija Portugiża Arr. [[Sebastian Camilleri]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | |||
|- | |||
| 09||Ave Marija||||[[Carlo Diacono]] Arr. [[Abel Joseph Mizzi]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | |||
|- | |- | ||
| | | 10||Angelus||||[[A Castelli]] Arr. Mark A. Cachia||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | ||
|- | |||
| 11||Infaħħru lil Marija||Rev. [[Karm Farrugia]]||[[Cruger]]||Għaqda Mużikali Imperial||VF Recording Studios ||Vanni Farrrugia||2001 | |||
|- | |- | ||
|} |
Revision as of 05:57, 2 January 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Lill Marija Bambina | Nikol Biancardi | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2001 |
02 | Lil Marija Bambina | Cecilia Sammut | John Mamo | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 |
03 | Lil Madonna tal-Mellieħa | Rev.Carlo Cortis | Giuseppe Caruana Arr. Carmel Muscat | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 |
04 | Ave Verum Corpus | Wolfgang Amadeo Mozart Arr. Joseph Nazzareno Sammut | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 | |
05 | Hail Mary Gentle Woman | Rev. Carey Landry | Arr ghal pjanu Mark A. Cachia | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 |
06 | Int Sbejħa Marija | Lorenzo Peros | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 | |
07 | Ave Marija | Carmel Muscat Arr.Anthony Borg | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 | |
08 | Ismagħha l-Għanja | Rev. Karm Psaila | Melodija Portugiża Arr. Sebastian Camilleri | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 |
09 | Ave Marija | Carlo Diacono Arr. Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 | |
10 | Angelus | A Castelli Arr. Mark A. Cachia | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 | |
11 | Infaħħru lil Marija | Rev. Karm Farrugia | Cruger | Għaqda Mużikali Imperial | VF Recording Studios | Vanni Farrrugia | 2001 |