Difference between revisions of "Hymns - Innijiet Pawlini - Mill-Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2008)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Hymns - Innijiet Pawlini - Mill-Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2008)) |
(Arranged Page: Hymns - Innijiet Pawlini - Mill-Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2008)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Lil San Pawl - Innu Għas-Sena Pawlina||[[Prof. Mro. Joseph Vella]]||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[V & R Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2008 | |||
|- | |||
| 02||Lil San Pawl Missierna||[[Mro. James Chappell]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2008 | |||
|- | |||
| 03||Innu Popolari lil San Pawl (1942)||Arr. Mro. James Chappell||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2008 | |||
|- | |||
| 04||Innu Ċentinarju Pawlin 1960||[[Mro. Joseph Abela Scolaro]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2008 | |||
|- | |||
| 05||Innu lil San Pawl (Munxar)||Prof. Mro. Joseph Vella||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2008 | |||
|- | |||
| 06||Innu lil San Pawl (Ħal-Safi)||[[Mro. Anton Muscat Azzopardi]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2008 | |||
|- | |||
| 07||Innu lil San Pawl (Valletta)||[[Mro. G Micallef]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2008 | |||
|- | |||
| 08||Innu lil San Pawl (Rabat)||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2008 | |||
|- | |||
| 09||Se Siete Rosorti Con Cristo||[[Mro. J. P. Abrahamowicz]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2008 | |||
|- | |||
| 10||Inno Marcia San Paolo||[[Mro. Cardenio Botti]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||2008 | |||
|- | |||
|} | |||
* [[Kor Mirabitur]] directed by [[Simone Attard]] | |||
* Kantanta Solista [[Debbie Scerri]] |
Revision as of 03:59, 1 May 2020
Hymns - Innijiet Pawlini - Mill-Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2008)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Lil San Pawl - Innu Għas-Sena Pawlina | Prof. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
02 | Lil San Pawl Missierna | Mro. James Chappell | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
03 | Innu Popolari lil San Pawl (1942) | Arr. Mro. James Chappell | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
04 | Innu Ċentinarju Pawlin 1960 | Mro. Joseph Abela Scolaro | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
05 | Innu lil San Pawl (Munxar) | Prof. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
06 | Innu lil San Pawl (Ħal-Safi) | Mro. Anton Muscat Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
07 | Innu lil San Pawl (Valletta) | Mro. G Micallef | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
08 | Innu lil San Pawl (Rabat) | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
09 | Se Siete Rosorti Con Cristo | Mro. J. P. Abrahamowicz | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
10 | Inno Marcia San Paolo | Mro. Cardenio Botti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
* Kor Mirabitur directed by Simone Attard * Kantanta Solista Debbie Scerri