Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - Fl-Okkażjoni tal-130 Anniversarju mit-Twaqqif tal-Banda - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2001)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Fl-Okkażjoni tal-130 Anniversarju mit-Twaqqif tal-Banda - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2001)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Fl-Okkażjoni tal-130 Anniversarju mit-Twaqqif tal-Banda - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2001)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima lill-Għażiża Ommi||[[Emanuel Spagnol]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2001 | |||
|- | |||
| 02||A Mio Padre||[[Mro. Joseph Vella]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 03||La Morte di Cristo||[[Ferdinando Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 04||Una Lacrima Sulla Tomba di Mia Madre||[[Mro. Amadeo Vella]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 05||Pianto Eterna||[[Mro. Chev. Ugo Nicoletti]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 06||In Memory od Mro. Costa||[[Mro. Anthony Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 07||Sotto La Croce||[[Mro. Sac. Paolo Mifsud]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 08||Perche Mori||[[Mro. Luigi Vannucci]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 09||Giorno Di Pianto||[[Mro. Antonio Miruzzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
| 10||Marcia Fenebre||[[Milano]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2001 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 14:22, 1 May 2020
Funeral Marches - Marċi Funebri - Fl-Okkażjoni tal-130 Anniversarju mit-Twaqqif tal-Banda - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2001)
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima lill-Għażiża Ommi | Emanuel Spagnol | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
02 | A Mio Padre | Mro. Joseph Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
03 | La Morte di Cristo | Ferdinando Camilleri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
04 | Una Lacrima Sulla Tomba di Mia Madre | Mro. Amadeo Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
05 | Pianto Eterna | Mro. Chev. Ugo Nicoletti | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
06 | In Memory od Mro. Costa | Mro. Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
07 | Sotto La Croce | Mro. Sac. Paolo Mifsud | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
08 | Perche Mori | Mro. Luigi Vannucci | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
09 | Giorno Di Pianto | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |
10 | Marcia Fenebre | Milano | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2001 |