Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867 - 2017) 150 sena mit-twelid tiegħu - Għaqda Mużikali Sant' Andrija Ħal-Luqa (2017)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867 - 2017) 150 sena mit-twelid tiegħu - Għaqda Mużikali Sant' Andrija Ħal-Luqa (2017)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867 - 2017) 150 sena mit-twelid tiegħu - Għaqda Mużikali Sant' Andrija Ħal-Luqa (2017)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Rimpiato||[[Mro. Antonio Miruzzi]]||[[Għaqda Mużikali Sant 'Andrija]]||[[St Catherine Band Club, Żurrieq]]||[[Alan Schembri]]||2017 | |||
|- | |||
| 02||Al Miei Cari||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
| 03||Lacrime||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
| 04||Tristi Pensieri||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
| 05||Vienedi Santo||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
| 06||Pieta'||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
| 07||Remembranze||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
| 08||Cadavere||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
| 09||Cordolgio||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
| 10||Sulla Tomba di Elvira||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
| 11||Giorno di Pianto||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||St Catherine Band Club, Żurrieq||Alan Schembri||2017 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 17:02, 11 April 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Rimpiato | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
02 | Al Miei Cari | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
03 | Lacrime | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
04 | Tristi Pensieri | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
05 | Vienedi Santo | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
06 | Pieta' | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
07 | Remembranze | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
08 | Cadavere | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
09 | Cordolgio | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
10 | Sulla Tomba di Elvira | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |
11 | Giorno di Pianto | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | St Catherine Band Club, Żurrieq | Alan Schembri | 2017 |