Difference between revisions of "Festivie Marches - Marċi Brijuzi - f'Għeluq il-125 Sena ta' l-Ewwel Banda Żabbarija - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2008)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi - f'Għeluq il-125 Sena ta' l-Ewwel Banda Żabbarija - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2008)) |
(Arranged Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi - f'Għeluq il-125 Sena ta' l-Ewwel Banda Żabbarija - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2008)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja||[[Lorenzo Galea]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||2008 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 03||Kieran||[[David Agius]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 04||Beautiful Day||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 05||Green Day||[[Dennis Camilleri]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 06||Marija ||[[Kevin Abela]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 07||Ta' l-Armel||[[Johan Debattista]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 08||Grace 2008||[[Carlos Borg]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 09||Andrelo||[[Matthew Grech]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 10||Margo||[[John Ivan Borg]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 11||Tracy||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 12||Jeanelle||[[Alfred Farrugia]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 13||Ad Multos Annos||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 14||Alex||[[Angelo Pullicimo]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 15||Innu Banda San Mikiel||[[Antonio Micallef]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
| 16||Innu Popolari||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||2008 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 21:11, 30 December 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja | Lorenzo Galea | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
02 | Innu Marċ | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
03 | Kieran | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
04 | Beautiful Day | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
05 | Green Day | Dennis Camilleri | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
06 | Marija | Kevin Abela | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
07 | Ta' l-Armel | Johan Debattista | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
08 | Grace 2008 | Carlos Borg | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
09 | Andrelo | Matthew Grech | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
10 | Margo | John Ivan Borg | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
11 | Tracy | Andrew Coleiro | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
12 | Jeanelle | Alfred Farrugia | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
13 | Ad Multos Annos | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
14 | Alex | Angelo Pullicimo | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
15 | Innu Banda San Mikiel | Antonio Micallef | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |
16 | Innu Popolari | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 2008 |