Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2017)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2017)) |
(Arrangd Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2017)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Festive Marches - Marċi | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Tagħna Biss (Vol.2 - 2017) Mis-Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2017)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu tal-Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]] ||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||2017 | |||
|- | |||
| 02||Ewro Ġużeppini ||[[Mro. Dominic Darmanin]] (2010)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
| 03||Aħna tal-Blu||[[Mro. Emanuel Bugeja]] (1987)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
| 04||L-Aqwa fil-Ħamrun||[[Mro. Archibald Mizzi]] (1993)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
| 05||Tal-Fidda||[[Mro. Paul Borg]] (2010)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
| 06||Aħna tal-Miskina||[[Maġġur Anthony Aquilina]] (1989)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
| 07||7 ta' Awwissu||[[Mro. Spiro Zammit]] (1989)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
| 08||Jaydon||[[Mro. Daniel Vella]] (2012)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
| 09||L-Ewwel Banda Ħamruniża||[[Mro. Josef Cuschieri]] (1985)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
| 10||P.M.J.A||[[Mro. Manoel Pirotta]] (2014)||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
| 11||Innu Marcia San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2017 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:36, 30 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Tagħna Biss (Vol.2 - 2017) Mis-Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2017)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu tal-Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
02 | Ewro Ġużeppini | Mro. Dominic Darmanin (2010) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
03 | Aħna tal-Blu | Mro. Emanuel Bugeja (1987) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
04 | L-Aqwa fil-Ħamrun | Mro. Archibald Mizzi (1993) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
05 | Tal-Fidda | Mro. Paul Borg (2010) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
06 | Aħna tal-Miskina | Maġġur Anthony Aquilina (1989) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
07 | 7 ta' Awwissu | Mro. Spiro Zammit (1989) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
08 | Jaydon | Mro. Daniel Vella (2012) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
09 | L-Ewwel Banda Ħamruniża | Mro. Josef Cuschieri (1985) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
10 | P.M.J.A | Mro. Manoel Pirotta (2014) | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |
11 | Innu Marcia San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2017 |