Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2004)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2004)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2004)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Tal-Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||2004 | |||
|- | |||
| 02||Matthias||[[Mro. John Ivan Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 03||Il-Famuża Koppla||Mro. Willie Attard ||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 04||Il-Banda San Ġużepp||[[Mro. Philip Gatt]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 05||Il-Ġużeppini||[[Mro. Lawrence Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 06||Komaj||[[Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 07||L-Ewwel Banda Ħamruniża||[[Mro. Josef Cuschieri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
'''Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2002)''' | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 08||Agrigento||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 09||Iż-Żgħażagħ ta' l-Armar||[[Mro. Paul Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 10||Golden Jubilee||[[Mro. Emanuel Bugeja]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 11||Aħna tal-Miskina||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 12||Innu Popolari||[[Mro. Anton Muscat Azzopardi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
| 13||Innu Marcai San Gejtanu||Mro. Willie Attard ||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2004 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 15:48, 30 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2002)
Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2002)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Tal-Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
02 | Matthias | Mro. John Ivan Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
03 | Il-Famuża Koppla | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
04 | Il-Banda San Ġużepp | Mro. Philip Gatt | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
05 | Il-Ġużeppini | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
06 | Komaj | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
07 | L-Ewwel Banda Ħamruniża | Mro. Josef Cuschieri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
Side 'B' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
08 | Agrigento | Mro. Andrew Coleiro | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
09 | Iż-Żgħażagħ ta' l-Armar | Mro. Paul Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
10 | Golden Jubilee | Mro. Emanuel Bugeja | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
11 | Aħna tal-Miskina | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
12 | Innu Popolari | Mro. Anton Muscat Azzopardi | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |
13 | Innu Marcai San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2004 |