Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2007)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2007)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2007)) |
||
(12 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| {{table}} | {| {{table}} | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |||
| 01||Innu Lill-Appostolu Missierna San Pawl||[[Vincenzo Ciappara]] ||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[Smash Recordings]]||[[Joe Baldacchino]]||2007 | |||
|- | |||
| 02||Salette||Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 03||L-Irxoxt||[[Joseph Vella]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 04||El Aragones||[[Joseph Azzopardi]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 05||Il-Bandist Carmelo Cilia||[[Salvu Giordimaina]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 06||Galantry||Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 07||Ġużeppi l-Ġardinar (il-Bożin)||[[Carmel Borg]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 08||Tarsus||Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |- | ||
| '' | | 09||Domenica||[[Doris Coleiro]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | ||
|- | |||
| 10||Fuoco Di Giola||Joseph Azzopardi||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 11||Doctor Gentium||[[Philip Schembri]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 12||Cordova||Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 13||Salvy Giordimaina fl-Awstralja||[[Joe Muscat]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 14||Innu 'Corpus Christi'||Joseph Azzopardi||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 15||Marcia San Paolo||[[Gardenio Botti]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |||
| 16||Innu Tal-Banda Konti Ruġġieru||[[Giuseppe Vitaliti]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Smash Recordings||Joe Baldacchino||2007 | |||
|- | |- | ||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru]] |
Latest revision as of 03:07, 6 November 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lill-Appostolu Missierna San Pawl | Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
02 | Salette | Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
03 | L-Irxoxt | Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
04 | El Aragones | Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
05 | Il-Bandist Carmelo Cilia | Salvu Giordimaina | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
06 | Galantry | Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
07 | Ġużeppi l-Ġardinar (il-Bożin) | Carmel Borg | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
08 | Tarsus | Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
Side 'B' | ||||||
09 | Domenica | Doris Coleiro | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
10 | Fuoco Di Giola | Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
11 | Doctor Gentium | Philip Schembri | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
12 | Cordova | Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
13 | Salvy Giordimaina fl-Awstralja | Joe Muscat | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
14 | Innu 'Corpus Christi' | Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
15 | Marcia San Paolo | Gardenio Botti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |
16 | Innu Tal-Banda Konti Ruġġieru | Giuseppe Vitaliti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Smash Recordings | Joe Baldacchino | 2007 |