Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) (Vol.07) (1998)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) (Vol.07) (1998)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) (Vol.07) (1998)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Lil San Ġużepp || [[Pawlino Vella]] || [[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr]] || 1998 | |||
|- | |||
| 02 || Citta Del Mare || [[Raymond Fenech]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 03 || Sorrento || [[Andrew Coleiro]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 04 || Granada || [[Anthony Aquilina]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 05 || Christopher || [[Emmanuel Bugeja]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06 || Ismael || Raymond Fenech || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 07 || Ix-XRTO || [[Francis Zammit]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 08 || El Toro || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 09 || Blu Standard || [[Giuseppe Maria Barbara]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 10 || Tifħir Lil San Ġużepp || Raymond Fenech || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |||
| 11 || Innu Banda San Ġużepp || Andrew Coleiro || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1998 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 11:12, 29 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil San Ġużepp | Pawlino Vella | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr | 1998 |
02 | Citta Del Mare | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
03 | Sorrento | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
04 | Granada | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
05 | Christopher | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
Side 'B' | ||||||
06 | Ismael | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
07 | Ix-XRTO | Francis Zammit | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
08 | El Toro | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
09 | Blu Standard | Giuseppe Maria Barbara | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
10 | Tifħir Lil San Ġużepp | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |
11 | Innu Banda San Ġużepp | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1998 |