Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi mill-Arkivju ta' Mro. Gaetano Grech u Mro. Giuseppe Stivala - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2018) (Cd.No.1) & (Cd.No.2)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi mill-Arkivju ta' Mro. Gaetano Grech u Mro. Giuseppe Stivala - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2018) (Cd.No.1) & (Cd.No.2)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi mill-Arkivju ta' Mro. Gaetano Grech u Mro. Giuseppe Stivala - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2018) (Cd.No.1) & (Cd.No.2)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|-(Cd. No.1) | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01||Il Progresso Cospicuano||[[Mro. Gaetano Grech]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[Santa Katarina VM, Żurrieq]]||[[Alan Schembri]]||2018 | |||
|- | |||
| 02||Marcia Brillante||Mro. Gaetano Grech||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
| 03||Marcia Militare||Mro. Gaetano Grech||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
| 04||Il Trionfo||Mro. Gaetano Grech||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
| 05||Marcia No. 1||Mro. Gaetano Grech||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
| 06||Marcia No. 2||Mro. Gaetano Grech||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |- | ||
| 07||Bell' Allessandria||Mro. Gaetano Grech||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|-(Cd. No.2) | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 08||Pasa el Torero||[[Mro. Ġiużeppi Stivala]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[Santa Katarina VM, Żurrieq]]||[[Alan Schembri]]||2018 | |||
|- | |||
| 09||Le Vainqueur||Mro. Ġiużeppi Stivala||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
| 10||Romaria||Mro. Ġiużeppi Stivala||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
| 11||La Madrilene||Mro. Ġiużeppi Stivala||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
| 12||Jour De Fete||Mro. Ġiużeppi Stivala||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
| 13||El Picador||Mro. Ġiużeppi Stivala||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
| 14||Le Tirailleur||Mro. Ġiużeppi Stivala||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2018 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 03:47, 30 April 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Il Progresso Cospicuano | Mro. Gaetano Grech | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
02 | Marcia Brillante | Mro. Gaetano Grech | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
03 | Marcia Militare | Mro. Gaetano Grech | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
04 | Il Trionfo | Mro. Gaetano Grech | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
05 | Marcia No. 1 | Mro. Gaetano Grech | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
06 | Marcia No. 2 | Mro. Gaetano Grech | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
07 | Bell' Allessandria | Mro. Gaetano Grech | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
08 | Pasa el Torero | Mro. Ġiużeppi Stivala | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
09 | Le Vainqueur | Mro. Ġiużeppi Stivala | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
10 | Romaria | Mro. Ġiużeppi Stivala | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
11 | La Madrilene | Mro. Ġiużeppi Stivala | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
12 | Jour De Fete | Mro. Ġiużeppi Stivala | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
13 | El Picador | Mro. Ġiużeppi Stivala | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |
14 | Le Tirailleur | Mro. Ġiużeppi Stivala | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2018 |