Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Il-Ħolma Seħħet 25 Sena. Vol. 6 (2010) - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (2010)"
Jump to navigation
Jump to search
(Inclued Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Il-Ħolma Seħħet 25 Sena. Vol. 6 (2010) - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (2010)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Il-Ħolma Seħħet 25 Sena. Vol. 6 (2010) - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (2010)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu tal-Banda San Ġwann||[[Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizzi]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||2010 | |||
|- | |||
| 02||20 Sena Surmast||[[Joseph Vella|Mro. Joseph Vella]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 03||16 t'April, 1985||[[Cherylie Grech|Mro. Cherylie Grech]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 04||Ix-Xiħ||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 05||Il-Ħolma Seħħet||[[Raymond Cutajar|Mro. Raymond Cutajar]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 06||Millenium||[[Andrew Coleiro|Mro. Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 07||James||[[Doris Scerri Worley|Mro. Doris Scerri Worley]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 08||Bernardette||[[Ronald Pisani|Mro. Ronald Pisani]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 09||Victory||[[Vincenzo Ciappara|Mro. Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 10||Kwart ta' Seklu||Joseph Vella|Mro. Joseph Vella ||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 11||Oswald Ben Heur||Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 12||Agrigeto||Andrew Coleiro|Mro. Andrew Coleiro||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
| 13||Kumitat 2010||[[Angelo Pullicino|Mro. Angelo Pullicino]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2010 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 17:59, 9 June 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu tal-Banda San Ġwann | Mro. Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
02 | 20 Sena Surmast | Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
03 | 16 t'April, 1985 | Mro. Cherylie Grech | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
04 | Ix-Xiħ | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
05 | Il-Ħolma Seħħet | Mro. Raymond Cutajar | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
06 | Millenium | Mro. Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
07 | James | Mro. Doris Scerri Worley | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
08 | Bernardette | Mro. Ronald Pisani | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
09 | Victory | Mro. Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
10 | Kwart ta' Seklu | Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
11 | Oswald Ben Heur | Mro. Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
12 | Agrigeto | Mro. Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |
13 | Kumitat 2010 | Mro. Angelo Pullicino | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2010 |