Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Mużikali Maria Annunziata (1998 - 1999)"
Jump to navigation
Jump to search
(Inclued Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Mużikali Maria Annunziata (1998 - 1999)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Mużikali Maria Annunziata (1998 - 1999)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ - Maria Annunziata||[[Anġelo Pullicino]]||[[Għaqda Mużikali Maria Annunziata]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1998-1999 | |||
|- | |||
| 02||Xandru||[[Victor Vella]]||Għaqda Mużikali Maria Annunziata||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1998-1999 | |||
|- | |||
| 03||Jesse||[[Mario Scicluna]]||Għaqda Mużikali Maria Annunziata||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1998-1999 | |||
|- | |||
| 04||Id-Dragun||[[Ronald Pisani]]||Għaqda Mużikali Maria Annunziata||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1998-1999 | |||
|- | |||
| 05||Ċensu||[[Salvu Fabri]]||Għaqda Mużikali Maria Annunziata||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1998-1999 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Daniella - Janie||[[Ġorġ Aquilina]]||Għaqda Mużikali Maria Annunziata||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1998-1999 | |||
|- | |||
| 07||Ant-Mar||[[John J. Pace]]||Għaqda Mużikali Maria Annunziata||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1998-1999 | |||
|- | |||
| 08||Mariella||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali Maria Annunziata||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1998-1999 | |||
|- | |||
| 09||Sarento||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Maria Annunziata||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1998-1999 | |||
|- | |||
| 10||Innu tal-Banda Maria Annunżiata Tarxien||[[Lorenzo Gonzi]]||Għaqda Mużikali Maria Annunziata||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1998-1999 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 06:48, 10 September 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Mużikali Maria Annunziata (1998 - 1999) (Vol. 04)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ - Maria Annunziata | Anġelo Pullicino | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |
02 | Xandru | Victor Vella | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |
03 | Jesse | Mario Scicluna | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |
04 | Id-Dragun | Ronald Pisani | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |
05 | Ċensu | Salvu Fabri | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |
Side 'B' | ||||||
06 | Daniella - Janie | Ġorġ Aquilina | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |
07 | Ant-Mar | John J. Pace | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |
08 | Mariella | John Theuma | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |
09 | Sarento | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |
10 | Innu tal-Banda Maria Annunżiata Tarxien | Lorenzo Gonzi | Għaqda Mużikali Maria Annunziata | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1998-1999 |