Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-115 il-Sena mit-Twaqqif tal-Banda 1871 - 1986 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 01)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-115 il-Sena mit-Twaqqif tal-Banda 1871 - 1986 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 01)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-115 il-Sena mit-Twaqqif tal-Banda 1871 - 1986 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 01)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Illum il-Festa Tagħna (B'dedika lil Għaqda Tan-Nar 15 t'Awwissu)||[[Victor Zammit |Mro. Victor Zammit]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1986 | |||
|- | |||
| 02||Davod||[[Anġelo Pace |Mro. Anġelo Pace]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 03||Dilettanti Mostin||[[Orazio Cachia |Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 04||Aaron||[[Francis Zammit |Mro. Francis Zammit]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 05||Amanda J||[[Gabriel Muscat |Mro. Gabriel Muscat]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 06||Chezrenco||[[Emanuel Bugeja |Mro. Emanuel Bugeja]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Kewba Ta' Filgħodu||[[Carmen Deguara Micallef |Carmen Deguara Micallef]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 08||Natasha||[[Raymond Sciberras |Mro. Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 09||115 il-Sena Banda||[[Carmelo Caruana |Mro. Carmelo Caruana]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 10||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 11||Innu Nicolo Isouard||[[Antonio Miruzzi|Mro. Antonio Miruzzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
|} | |||
* Lirika [[J.Sciberras]] | |||
* Kor [[Shalom]] |
Revision as of 19:27, 22 May 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-115 il-Sena mit-Twaqqif tal-Banda 1871 - 1986 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 01)
Side 'A' | No | Marches | Composer | Production | Recording Engineer | Year |
01 | Illum il-Festa Tagħna (B'dedika lil Għaqda Tan-Nar 15 t'Awwissu) | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
02 | Davod | Mro. Anġelo Pace | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
03 | Dilettanti Mostin | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
04 | Aaron | Mro. Francis Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
05 | Amanda J | Mro. Gabriel Muscat | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
06 | Chezrenco | [[Emanuel Bugeja |Mro. Emanuel Bugeja] | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
Side 'B' | ||||||
07 | Kewba Ta' Filgħodu | [[Carmen Deguara Micallef |Carmen Deguara Micallef] | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
08 | Natasha | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
09 | 115 il-Sena Banda | Mro. Carmelo Caruana | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
10 | Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha) | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
11 | Innu Nicolo Isouard | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |
- Lirika J.Sciberras
- Kor Shalom