Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - (Citta Ferdinand) Il-Festa tagħna s-Siġġiewin - 1994 Innijiet u Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1994)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - (Citta Ferdinand) Il-Festa tagħna s-Siġġiewin - 1994 Innijiet u Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1994)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - (Citta Ferdinand) Il-Festa tagħna s-Siġġiewin - 1994 Innijiet u Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1994)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Lyrics'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Raħal Twelidi (Kor)||Rev. [[Dun Daniel Farrugia]]||[[Karmenu Vassallo]]||[[Għaqda Mużikali San Nikola]] Siġġiewi||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||1994 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ 'Sliem Għalik O Tawmaturgu' (Kor)||[[Mro. Ġiovanni Vella]]||Karmenu Vassallo||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1994 | |||
|- | |||
| 03||Innu lil San Nikola (Kor, Tenur, Baxx)||[[Mro. Karmenu Mallia]]||Karmenu Vassallo||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1994 | |||
|- | |||
| 04||Granada||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1994 | |||
|- | |||
| 05||Little Boys||Mro. Ġiovanni Vella||||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1994 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Valley Of Roses||[[Mro. John Vella]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1994 | |||
|- | |||
| 07||Carlos||[[Mro. Karmenu Vella]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1994 | |||
|- | |||
| 08||May Roses||[[Mro. J Darmanin]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1994 | |||
|- | |||
| 09||Il-Festa Tagħna||[[Mro. Eucharist Muscat]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1994 | |||
|- | |||
| 10||Innu Marċ Lill-Banda San Nikola||[[Mro. John Mamo]]||[[Dun Nikol Aquilina]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa||1994 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:43, 14 May 2020
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Lyrics | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Raħal Twelidi (Kor) | Rev. Dun Daniel Farrugia | Karmenu Vassallo | Għaqda Mużikali San Nikola Siġġiewi | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1994 |
02 | Innu Marċ 'Sliem Għalik O Tawmaturgu' (Kor) | Mro. Ġiovanni Vella | Karmenu Vassallo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1994 |
03 | Innu lil San Nikola (Kor, Tenur, Baxx) | Mro. Karmenu Mallia | Karmenu Vassallo | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1994 |
04 | Granada | Mro. Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1994 | |
05 | Little Boys | Mro. Ġiovanni Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1994 | |
Side 'B' | |||||||
06 | Valley Of Roses | Mro. John Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1994 | |
07 | Carlos | Mro. Karmenu Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1994 | |
08 | May Roses | Mro. J Darmanin | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1994 | |
09 | Il-Festa Tagħna | Mro. Eucharist Muscat | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1994 | |
10 | Innu Marċ Lill-Banda San Nikola | Mro. John Mamo | Dun Nikol Aquilina | Għaqda Mużikali San Nikola, Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa | 1994 |